Що одягнути на Новий рік?

який одяг довподоби в новорічну ніч?

Випав перший сніг, а значить, пора подумати про зустріч Нового року. Як підготуватися до свята, щоб провести цей чудовий час максимально радісно і яскраво? Важливу роль для нас, дівчат, грає вірно вибраний святковий одяг, оскільки від нього значною мірою залежить наше само відчуття. В колі друзів, рідних і колег дуже хочеться блиснути своєю красою, чарівністю і бездоганним смаком!

В чому зустріти Новий рік?

Згідно з традиціями східного календаря, 2015-й рік, який наближається, пройде під захистом Смарагдової Кози (Вівці). Тому, підбираючи одяг для новорічної урочистості – 2015, слід віддати перевагу нарядам смарагдово-зелених і блакитних тонів.

Найбільш доречним варіантом святкового одягу, безперечно є сукня, крій якої представляє фігуру в найбільш виграшному світлі. Якщо бажаєте задобрити покровительку року, знайте, що вона любить пишність.

Якщо колір волосся темний, каштановий або яскраво-рудий, сміливо вибирайте сукню насиченого смарагдового, яскравого зеленого, глибокого бірюзового кольору. Якщо ви – ніжна блондинка, зупиніть свій вибір на одязі кольору молодої зелені, салатному або блакитному. Втім, у новорічному тренді – 2015 фігурують також золотисто-жовтий і блакитний кольори.

Відповідаючи на питання: що одягти на Новий рік – 2015, зазначимо, що Коза воліє стриману однотонність. Від принтів у вечірньому вбранні краще утриматися. А ось блискітки будуть вельми до речі.

Аксесуари для новорічної ночі

З різноманіття прикрас Коза вибирає срібло. Вельми відповідною буде брошка або шпилька для волосся у формі вівці або кози. Пам’ятайте, що має блищати одяг, або прикраси. Надмірний блиск буде перебором навіть у новорічну ніч. Знавці рекомендують обзавестися тонким шкіряним ремінцем, що нагадує батіг.

Щоб задобрити покровительку року прийдешнього, зробіть пишне укладання з дрібних кучерів або великих локонів, які вам підходить більшою мірою. Макіяж може бути дуже яскравим – доречна помада червоних і теракотових тонів, кольоровий смокі-айс в тандемі з накладними віями.

Гарного вам настрою, веселого свята і багато капусти в Новому році!

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.