Рейтинг моделей 2014 року

Рейтинг моделей 2014 року

Ведучий портал модельного бізнесу Models.com опублікував список провідних моделей року 2014. Рейтинги складалися на основі роботи моделей для журналів, в рекламі і на подіумі. Однак загальна улюблениця Кара Делевінь не увійшла в Топ – 50 супер-моделей світу.

Головними зірками першої десятки стали Еді Кемпбелл (на фото), Ганна Іверс, Малаіка Ферт, Наталі Вестлінг, Лю Вень і Джіджі Хадід. Слідом за ними розташувалися інші дівчата – Кендалл Дженнер, Ліндсі Віксон, Сем Роллінсон і Бінкс Уолтон. «Але де ж Кара?» – занепокоїлися шанувальники цієї моделі.

І виявилося, що причин для занепокоєння немає. Як бачите, до цього списку не увійшли й такі суперзірки модної індустрії, як Кейт Мосс, Наомі Кемпбелл, Джордан Данн, Карлі Клосс, Даутцен Крез, Адріана Ліма і Міранда Керр. Для цих дівчат Models.com склав окремий список New Super, в який увійшли моделі з найвищими заробітками. Що ж, Кара Делевінь була явною претенденткою на таке звання, за 2014 рік їй вдалося заробити 3,5 млн доларів завдяки контрактам із: Mulberry, Fendi, Saint Laurent, DKNY та іншими модними марками.

Варто зауважити, що протягом року Кара була досить прискіплива у своїй роботі і ретельно вибирала бренди, для яких знімалася або ходила по подіуму. Крім того, Делевінь займалася музичними і кінопроектами, а нещодавно й зовсім заявила, що подумує кинути модельний бізнес, щоб спробувати себе в інших областях.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.