Жізель Бюндхен названа найбільш високооплачуваною моделлю 2014 року

Жізель Бюндхен названа найбільш високооплачуваною моделлю в 2014 році.

Бразильська топ-модель Жізель Бюндхен (Gisele Bundchen) у восьмий раз підряд очолила список найбільш високооплачуваних моделей. Журнал «Forbes» опублікував список моделей, які отримали за останні 12 місяців найбільші гонорари. Жізель Бюндхен знову опинилася на вершині списку з доходом понад 47 мільйонів доларів.

У ТОП увійшли 21 модель із загальним заробітком близько 142 мльйони доларів. Це показує, що доходи 34-х річної супер-моделі складають значну частину загальних доходів моделей.

Жізель Бюндхен, виховує двох дітей, знаменита своїми бездоганними локонами, займає перше місце в “Топі” вже у восьмий раз завдяки вкрай вигідним контрактам на рекламні кампанії із брендами: Chanel, Carolina Herrera і H&M. Також у грудні 2013 року вона стала обличчям компанії Pantene.

Взагалі, 2014 рік видався успішним для Жізель. Її загальний дохід перевищив доходи чоловіка – зірки НХЛ Тома Бреді – на 16 млн. доларів (за останні 12 місяців заробив 31,3 млн. доларів).

Різниця між доходом Жізель Бюндхен та її найближчими суперницями в Топі Даутцен Крус і Адріаною Ліма просто величезна. Обидві топ-моделі заробили за рік трохи більше 8 млн. доларів.

Кейт Мосс і Міранда Керр також потрапили в десятку, а зірка журналу «American Sports Illustrated» Кейт Аптон, з доходом 7 мільйонів доларів за рік, названа найбільш високооплачуваною моделлю-новачком.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Екатерина

  2. Від Надя

  3. Від docа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.