Roberto Cavalli все-таки продається!

Roberto Cavalli все-таки продається!

Найімовірніше, що покупцем італійської марки Roberto Cavalli стане акціонерний фонд Clessidra. Новина про те, що компанії ведуть активні переговори, сьогодні опублікували провідні економічні видання. Так що ж чекає бренд і самого Роберто Каваллі?

Як відомо, в останні кілька років Роберто займається пошуками нових акціонерів і покупців своєї марки. Нещодавно зірвалася угода з російською компанією “ВТБ Капітал”, а до цього, в 2009 році з тим же фондом Clessidra. Відновлені переговори обіцяють, що вже до цієї весни угода буде досягнута, і Каваллі продасть 90 відсотків свого Будинку. Як повідомляють різні джерела, якщо угода відбудеться, виконавчий віце-голова Clessidra Франческо Трапані стане президентом Cavalli Group, а засновник бренду залишиться лише акціонером. Сума операції оцінюється в 617 мільйонів доларів.

Що стосується креативної частини, то швидше за все Каваллі перестане бути креативним директором марки. На зміну засновнику Roberto Cavalli прийде творчий колектив, який займеться розвитком бренду. Хто стане біля керма, загадувати поки рано, але деякі критики вже пророкують на цей пост Пітера Дандаса, Марко Заніні, Джозефа Альтузарра або Еміліо де ла Морена.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.