Роберто Каваллі запідозрює Майкла Корса в копіюванні його ідей

Роберто Каваллі звинуватив Майкла Корса в викраданні його ідей

Легендарний італійський дизайнер Роберто Каваллі не раз дозволяв собі з висоти власного генія і віку невтішно відгукуватися про колег. На думку Роберто, практично всі модні дизайнери крадуть його ідеї. Єдиними, перед ким Каваллі готовий нескінченно схилятися, це нині покійні Джанні Версаче і Олександр Маккуїн. Інші ж модельєри часом піддаються нападкам гарячого італійця. Привід завжди знайдеться! Якщо ви не крадете ідеї Роберто, значить, ви жахливо виглядаєте. Наприклад, як Карл Лагерфельд з його несмачним стилем.

Буквально днями черговою жертвою нападок Каваллі став найбільш успішний американський дизайнер Майкл Корс. Італійський колега заявив порталу Style.com:

«Він один з найбільш великих дизайнерів, що створюють копії. Я просто хочу сказати йому, щоб він зупинився в копіюванні мене! Стоп! Я весь час пишу про це в Instagram. Він копіює буквально все». На цьому емоційна тирада Каваллі не закінчилася: «Я запустив лінію Just Cavalli, бо побачив, як багато людей навколо мене копіюють. Чому б мені самому не копіювати унікальний Cavalli-стиль?».

Майкл Корс ніяк не відреагував на заяву Роберто, однак деякі фешн-критики погодилися з італійцем. Вони порахували одну з суконь весняно-літньої колекції Michael Kors досить грубою копією вбрання від нью-йоркського бренду Cushnie et Ochs. Також критики пригадали, що одна з моделей годинників Michael Kors дуже вже нагадує легендарні Rolex. Так Роберто Каваллі пролив світло на жахливу брехню Майкла Корса.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.