Сара Джессіка Паркер випускає свою другу колекцію взуття

У нової осінньо-зимової колекції взуття, яку випускає Сара Джессіка Паркер, переважають нейтральні кольори, класичні обриси і жіночність, доведена до абсолюту, які напевно припадуть до смаку прихильницям актриси і її роботи в культовому серіалі “Секс у великому місті”.

Тим, хто зараховує себе до останніх, слід звернути увагу на модель, названу без натяків, – Carrie, на честь улюбленої героїні згаданого серіалу. Це класичні туфлі “Мері-Джейн”.

Ще одна цікава модель взуття – Blythe – названа на честь акторки Блайт Даннер. Як пояснює сама Сара Джессіка:

“Це не просто красиве, але і дуже вишукане взуття. Витончений міський стиль”.

Інша пара названа в честь стиліста Патріші Філд, яка створювала всі ці приголомшливі образи для героїнь “S&C” (ще одну причину, по якій відірватися від серіалу було абсолютно неможливо) – Pat.

“Вона справила величезний вплив і на мене, і на мільйони глядачок. Без неї Керрі Бредшоу не була б такою, якою ми її знаємо”. Додала Джесіка.

Ще одна людина, що вплинула на стиль Сари Джесіки і удостоїлася пари імен — це стиліст зачісок Серж Норман. На честь сестри актриса назвала ще одну пару Rachel.

До речі, в цій колекції будуть не тільки туфлі, але і сумки – об’ємна New Yorker і прямокутна з відкритим верхом Greenwich.

Взуття від Sarah Jessica Parker - друга колекція.
SJP - нова колекція стильного взуття.
Взуття від актриси Сари Джессіки Паркер - друга колекція.

Фото: Gettyimages.com/Fotobank.com

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.