Джина Гершон зіграла роль Донателли Версаче

Джина Гершон зіграла роль Донателли Версаче

Акторка Джина Гершон зіграла роль креативного директора італійського Будинку Versace Донателли Версаче в телевізійному фільмі, прем’єра якого призначена на ці вихідні. Фільм заснований на книзі Дебори Болл, яка, як відомо, була написана без участі представників знаменитого італійського прізвища. Керівництво Будинку запевнило глядачів, що і до книги, та до фільму слід поставитися як до художнього твору, в якому, природно, буде багато вигадки і неточностей.

Відомо, що дії фільму зосереджені навколо фігури Донателли Версаче у найскладніший період, коли в 1997 році був убитий її брат, а сама Донателла потрапила в кокаїнову залежність. Джина Гершон, яка зіграла Донателлу, ділиться своїми враженнями від роботи:

«Я ще не читала сценарій, коли продюсери запропонували мені цю роль. Вони запевняли мене, що я обов’язково повинна зіграти цю яскраву і трохи карикатурну особистість. Потім я прочитала сценарій і зрозуміла, що це реальна сімейна драма. Я знайшла її настільки переконливою, що вирішила взятися за роль».

Що ж, почекаємо реакції Модного будинку Versace і відгуків про нову стрічку.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.