Що означає коли сняться гроші?

Коли сняться гроші, що це означає?

Всі цінують доходи і життя в достатку. Тому гроші у сновидіннях завжди бажані та привабливі. До чого сняться гроші? Чи обіцяють вони прибуток насправді, якщо приснилися? І коли сновидіння з грошима, позначають навпаки протилежне? Ці питання цікавлять практично всіх без винятку. І про це піде мова в цій статті.

Згідно повним сюжетом сну, гроші здатні нести безліч значень, визначити яке здатні лише досвідчені психологи, які тлумачать сни. Важливим для тлумачень є і сьогоденне матеріальне становище, так як для заможного і бідного один й той же сон здатний нести різні значення. Тому і цей чинник потрібно враховувати.

Гроші як у реальному житті, так і у сні символізують внутрішні ресурси особистості, а їх накопичення сприяє накопиченню досвіду, талантів, можливостей, здатних вплинути, як на подальші перспективи людини, так і на множенні почуття власної гідності, персональної ідентифікації та цінностей. Але потрібно пам’ятати, що набутий досвід, навіть при реалізації небувалих можливостей, буває різним і здатний виявитися як позитивним, так і невдалим.

Цінності бувають різними, так і гроші в сні можуть висловлювати час, енергію, амбіції, любов, оцінку, та інші можливості. І якщо в сні ви платите комусь, то докладаєте зусилля до набуття варіантів енергії. Дуже добре віддавати, так як те, що віддаєш, все одно рано чи пізно повертається назад. І значно краще, якщо ця енергія носить позитивний характер, віддана від душі і щирого серця. А віддане з гординею, зарозумілістю й пихою зазвичай нічого доброго не обіцяє. Так само, як і розтрачене безглуздо. Іншими словами, такі витрати ще відносять до того, що називається «смітити грошима». Тоді будь-яка енергія, а не тільки енергія грошей, ніколи не примножується. Цього обміну енергіями не відбувається і енергії губляться. А в реальному житті людину очікують втрати. І подібна плата здатна виявитися занадто дорогою…

Якщо уві сні ви купуєте щось, то робіть обмін на те, що символізує придбаний у сні предмет. Важливо визначити, чи насправді він так потрібний, важливий і значущий? І якщо так, то чому? Чи відповідає його ціна в сновидінні того смислу, який він позначає? Чи це був рівноцінний обмін?

Іноді сниться, що ви оплачуєте якийсь рахунок. Платите певну ціну за те, чим користувалися раніше, або може бути використане в подальшому. А може ви платите за кармічні рахунки? Або, ціна занадто висока, так як витрачено надмірно багато зусиль? Або ж їх дуже мало, що означає дефіцит ресурсів? В цих питаннях психолог-тлумач повинен допомогти розібратися сновидінню.

До викладеного вище слід додати, що паперові гроші і монети мають різне значення. Великі купюри у сні часто висловлюють амбіції сновидця, його прагнення до влади. А якщо уві сні йому їх дають значущі люди, що володіють владою, то вони виражають оцінку його можливостей, здібностей і талантів, того, що людина заслуговує. Коли такі дарування в іноземній валюті, то вони здатні виражати навіть міжнародне визнання, оцінку взагалі.

Сни, в яких є іноземна валюта, не завжди вказують на позитивну оцінку здібностей людини, завдяки її особистим зусиллям в бізнесі, у владі, придбанні досвіду і творчому самовираженні. Іноді образ валюти може вказувати на розчарування, особливо якщо розтрачені чужі гроші.

Знахідка грошей в сновидіннях не завжди трактується однозначно, вона символізує якісь можливості, які не завжди зрозумілі. Або можуть виявитися зайвими зобов’язаннями, які ви навіть не уявляли? Впораєтеся з ними і якого роду досвід отримаєте? Буде більше занепокоєння, а може, витрат? Або, як ви очікуєте, щасливих прибуткових змін? На ці питання може відповісти весь сюжет сну, побачений у певну місячну ніч, враховуючи справжню життєву ситуацію сплячого і його дійсний фінансовий стан, так як тлумачення схожого сюжету різним людям і в різний час, здатне бути кардинально протилежним. Так що тут сонники відпочивають…

Крадіжка грошей. Злодії – як у житті, так і у сні – претендують на ресурси, які символізують гроші. Втрата грошей у сні часто символізує втрату ресурсів, або розставання наяву. Коли уві сні їх краде сам сновидець, як втім, що-небудь інше, то йому самому в реальному житті не вистачає тих якостей, тієї енергії, яку символізує вкрадене ним уві сні. Якщо краде хтось знайомий, то з одного боку йому не дістає того, що символізує вкрадене. А з іншого – цей знайомий в реальному житті може відчувати заздрість і здатний зрадити. Або ж якості, що асоціюються зі знайомим, або його аналогічна життєва ситуація, здатні призвести до втрат.

Фальшиві паперові гроші символізують не справжні цінності, марна витрату сил, обман, розчарування, шахрайство. Підробки уві сні показують помилкову оцінку ситуації і навіть, швидше за все неправду, коли насправді все виглядає зовсім інакше. Порвані гроші означають вичерпність ресурсів і навіть близькість їх нестачі.

Розмін грошей в сновидінні – до зміни ситуації. Добре, коли розмін не на дрібні монети, в цьому випадку він може символізувати дріб’язковість, ситуацію, про яку говорять «розмінятися по дрібницях». А коли у сні вам дають здачу копійками, то це теж знак, що доля відплачує тією ж монетою, віддаючи по заслугах… все до копійки.

Монети, дрібниця – це завжди щось дрібне, незначне, неістотне. Іноді вони можуть означати сльози, страждання, смуток, думки і нефункціональні відносини, надмірно невиправдану довіру. Монети уві сні – це марна трата часу, сил без гідної винагороди. Старовинні монети можуть символізувати уві сні пізнання таємниць та отримання важливого і цінного життєвого досвіду, незважаючи на дрібну винагороду. А монети з дорогоцінних металів – дуже цінний досвід, і навіть прибуток, якщо сновидіння в тій чи іншій формі підносить їх, коли вони не губляться і не витрачаються даремно.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.