Як відносяться чоловіки до жіночих ароматів?

Жіночі аромати і запахи на думку чоловіків

Аромат жінки здатний захопити чоловіка, повести за собою в далекі далі, закрутити голову на мить… А може й навіки. Приємний запах парфумів підкреслює індивідуальність, нагадує про жінку навіть у її відсутність. Як тільки чоловічі рецептори вловлять знайомий аромат, то в пам’яті малюються милі моменти зустрічей, погляди і фрази…

Однак потрібно знати моменти, коли запахи можуть відштовхнути чоловічу стать.

Які аромати можуть відштовхнути чоловіка?

Дуже сильний запах. Для створення ніжного образу знадобиться тільки крапелька духів. Задушливий, потужний аромат здатний викликати бажання вирватися на свіже повітря. Такі методи вбивають наповал, але навряд чи улюблений впаде до ніг. Особливо ситуація ускладнюється влітку, коли дуже жарко. Не варто «обливатися парфумами» і в приміщенні.

Надмірно різкі запахи, які не всім до смаку. Від них часто починає боліти голова, знижується працездатність мозку, з’являється дратівливість. У присутніх людей виникає почуття втоми.

Виражений запах поту. Така не зовсім охайна леді могла б сподобатися тільки Наполеону. Але більшість чоловіків не вітають подібну «природність». Справжній натуральний запах тіла, який подобається багатьом, можна відчути тільки після ванни або душу.

Запах алкоголю або сигарет. У глибокій підсвідомості особин сильної статі закладено, що вони вибирають не тільки кохану, але і мати своїх майбутніх дітей. А шкідливі звички не в’яжуться з материнством.

Які ж аромати здатні зачарувати чоловіка?

Свіжі, ніжні запахи. Тонкі, витончені аромати свіжості, які підкреслюють ласкаву вдачу прекрасної особи. Чарівний, невагомий, легкий, жіночний образ пробуджує в чоловікові бажання захищати та оберігати. Квіткові композиції теж припадуть до смаку, якщо тільки вони не сильно викликають нудоту. Чоловік повинен відчувати, як пахне жінка, тільки на дуже близькій відстані. Це викликає бажання наблизитися до неї ще раз і ще…

Натуральні запахи. Природність подобається чоловікам набагато більше, ніж потужна стіна з декоративної косметики і шедеврів парфумерії. Чистота дає можливість вловити природний запах тіла, який тестує обох на сумісність.

Фруктові аромати. Народна мудрість вчить, що через шлунок і лежить шлях до серця наших захисників. Очевидно, це правило працює і тут. Цитрусові, кокосові, ванільні, трохи солодкуваті пахощі… Така «їстівність» – синонім привабливості.

Пряні, деревні аромати. Природність з легкими домішками гостроти буде дуже до душі чоловікам. Подібний аромат їм дуже рідний, зрозумілий, земний. Це активізує відчуття спорідненості душ, погляду в одну сторону, схожості образів життя.

Зараз набувають все більшого поширення парфуми на основі афродизіаків, які підсилюють потяг з боку особин протилежної статі. Це хитрий хід віртуозних спокусниць. Але набагато приємніше знати, що милий і рідний чоловік цінує розум, красу, душевні якості. І тут зовсім не при чому всякі магічні штучки, штучні «підсилювачі» бажань.

Якщо коханий вже поруч, то слід вибирати парфуми разом. Дуже важливо, щоб обраний шедевр парфумерного мистецтва подобався обом. Якщо постійний супутник йде разом по життю, віддає свою турботу і любов, то аромат повинен ще більше зближувати. Якщо ж ненаглядний тільки в планах, то потрібно скористатися цими секретами, щоб швидше підказати йому правильну стежку!

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.