Спорт, як запорука здоров’я молодої мами

Спорт, як запорука здоров'я молодої мами

Всім відомо, що регулярна фізкультура сприяє підтримці серцево-судинної системи в тонусі, зміцнює м’язові тканини, допомагає не набрати зайву вагу, сприятливо впливає на обмінні процеси. Гімнастичні вправи для молодих мам дають їм багато щасливих емоцій. Це азбука молодої мами.

Азбука молодої мами: фізкультура, спеціальні гімнастичні вправи, правильне харчування, обов’язкове перебування на повітрі – запорука здоров’я і здоров’я дитини. Поради молодим матусям – фізкультура, гімнастика для молодих мам повинні проводитися в будь-який вільний час, щоб можна було зосередитися, і ніхто і ніщо не відволікало. Вправи, що розслаблюють м’язи, корисно виконувати перед сном увечері, а вранці відразу після сну не слід робити. Силові вправи не треба виконувати перед сном, а вранці після сну вони корисні – це також азбука молодої мами.

Поради молодим мамам, які хочуть повернути гарну фізичну форму після пологів: у перші вісім тижнів чергуйте домашню роботу з відпочинком, прогулюйтеся на свіжому повітрі не менше двох годин, виконуйте рухові вправи. Поради молодим мамам як краще чергувати фізичні вправи і відпочинок може дати лікар, у якого мами спостерігаються після пологів.

Життя в русі принесе радість і мамі і дитині, а найголовне – красу і довголіття.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.