Якщо шишки після уколів, що робити?

Шишки після уколів, як правило, з’являються в результаті тривалого ін’єкційного лікування. Вони можуть проявлятися відразу, після першої ін’єкції, або через декілька днів. І це турбує!

Шишка після уколу в сідницю може ущільнюватися, іноді набуваючи рожевий відтінок і тим самим викликати пульсуючий біль. Але, якщо відразу не відреагувати у ці хвилини, то шишка в подальшому буде заподіювати неприємний, або навіть сильний дискомфорт.

Іноді такі неприємні утворення не проходять дуже тривалий час – рік і є випадки навіть два роки. Самостійне лікування шишок від уколів не є надто складним етапом. Коли після уколу утворився подібний набряк, то необхідно відразу вживати заходів, щоб м’яз не встиг сильно загрубіти. Бо згодом буде більше проблем.

Що робити відразу після уколу? Слід зауважити, що шишка зазвичай з’являється від невдалої спроби ввести укол під шкіру, що зазвичай практикується в домашніх умовах. Це зазвичай трапляється, коли голка занадто мала, або м’яз недостатньо розслаблений. Таким чином препарат застоюється і не розсмоктується нормально. Пацієнт під час уколу має перебувати в положенні лежачи і бути розслабленим.

Як лікувати шишки від уколів?

Чим приборкати шишки від уколів, якщо вони все-таки з’явилися? Засобів від шишок існує багато. Серед них можна виділити народні, якими найбільш часто люди користуються. Медичні препарати, на відміну від них, дають кращий ефект, крім того процес загоєння буде відбуватися набагато швидше.

У запущених випадках, позбавлення від шишок проводиться хірургічним шляхом у стаціонарі. Щоб уникнути цього, досить використовувати відомі нам народні засоби. Шишки на сідниці після постійних уколів розсмоктуються за допомогою йодної сітки. Лікування шишки таким шляхом включає в себе — прогрівання м’язових тканин.

Сітка малюється, наприклад, ватною паличкою із невеликою кількістю йоду так, щоб випадково не обпекти шкіру. Сітка малюється два рази на день – вранці та ввечері. Якщо є можливість, то сітку можна малювати і кілька разів на день.

Як лікують шишки від уколів медом?

Коли, після уколу утворилася шишка, то можна застосовувати звичайний медовий компрес. Для цього не зацукрований мед, жовток та вершкове масло перемішують із невеликою кількістю борошна. Все це прикладається кілька днів поспіль у вигляді компресу на ніч, прикривається щільним матеріалом і фіксується нижньою білизною. Мед прогрівається і набуває загоюванні властивості.

Якщо шишки після уколів - лікування медом.

Як прибрати шишки після уколів капустою?

Набряки після внутрішньо-м’язових уколів можна вилікувати свіжим листком білокачанної капусти. Він підсікається ножем до виділення соку і прикладається до уколеного місця. Попередньо, для більшого ефекту, внутрішню частину можна змастити медом.

Якщо шишки після уколів - лікування капустою.

Як розсмоктати шишку від уколу компресом?

Горілчаний компрес гарно допомагає прогріти вколене місце. Але попередньо шишку на сідниці змащують кремом або вазеліном, щоб не обпекти шкіру. Така мазь буде добре прибирати ущільнення. А чим доцільніше мазати шишки, порадить сімейний лікар.

Спеціальні препарати чи мазі продаються в будь-якій аптеці. У їх складі знаходяться необхідні речовини, які відновлюють уражені судини, знімають набряклість тощо. Найпоширенішою маззю серед населення вважається гепарин.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Олександра

  2. Від Марина

  3. Від Наталя

  4. Від Аліна

  5. Від Марта

  6. Від Мила

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.