Тибетський рецепт часникової настоянки, який використовується для омолодження

Тібетський рецепт молодості

Тибетська народна медицина рекомендує часникову настоянку, як засіб для збереження молодості. Вона очищає організм від вапняних відкладень та ефективно поліпшує обмін речовин, робить кровоносні судини еластичними, розчиняє присутні в них тромби. Її вживання попереджає інфаркт міокарда, атеросклероз і стенокардію, гіпертонію, туберкульоз, хронічний нежить, тонзиліт.

Приготована за тибетським рецептом часникова настоянка ліквідує гастрити, деякі види пухлин, відновлює зір, тобто, сприяє омолодженню організму.

Тибетський рецепт для омолодження

Триста-п’ятдесят грамів очищеного часнику розтирають у фарфоровій чашці дерев’яним товкачем, беруть 200 грам отриманої суміші додають в цю суміш 200 мілілітрів 96% спирту. Посудину з цією спиртовою часниковою сумішшю ретельно закривають і десять днів зберігають у холодильнику. На одинадцятий день вміст посудини ретельно проціджують через два шари марлі і знову на два дні поміщають в холодильник.

Як застосовують часникову настоянку, приготовану за тибетським рецептом?

Часникову настоянку додають краплями в холодне молоко, яке потрібно випивати в обсязі 50 мілілітрів за 10-15 хвилин до сніданку, обіду і вечері. Додавати починають з однієї краплі настоянки. З першого по п’ятий день в кожний прийом її вміст в молоці на одну краплю збільшують, а з шостого дня по десятий – зменшують.

Тобто, молоко в останній прийом десятого дня, повинно містити знову одну краплю часникової настоянки для омолодження. Починаючи з одинадцятого дня, настоянку в молоко додають по 25 крапель під час кожного прийому, до тих пір, поки вона не закінчиться.

Однак, при будь-яких серйозних негативних симптомах організму, доцільно буде омолодження часниковою настоянкою припинити.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.