Український макіяж – підбираємо фарби

Український макіяж - підбираємо фарби

Український макіяж і його стиль в останні роки придбав велику популярність на хвилі відродження інтересу до національних традицій та звичаїв, а також надзвичайною популярністю етнічного стилю. Під етнічним стилем в широкому сенсі розуміється використання в одязі, зачісці і макіяжі відповідних елементів, характерних для будь-якої національності.

Не дивно тому, що український макіяж придбав таку популярність на своїй батьківщині, а також в сусідніх країнах. Втім, як макіяж на кожен день в українському стилі мало хто використовує. Зате він цілком доречний при проведенні весіль та тематичних вечірок. При цьому для нанесення українського макіяжу не потрібно особливих витрат часу і сил, все досить просто.

Попереднє зволоження обличчя

Нанесіть на обличчя зволожувальний крем. Потім нанесіть тон, який повинен бути трохи блідий, ніж природній колір вашого обличчя. Якщо у вас жирна шкіра, то краще виберіть рідку пудру, яка вирівнює і матує поверхню шкіри.

Яскраві фарби для макіяжу

Український національний макіяж відрізняється від повсякденного яскравістю фарб. Тому використовуйте темні відтінки підводки для очей і олівці. Спочатку за допомогою пухівки нанесіть невелику кількість пудри на повіки і шкірні складки поруч з очима. Нанесіть на повіки світлі тіні, після чого підведіть очі чорним або коричневим олівцем. Щоб макіяж став більш насиченим, лінію на верхньому віці можна додатково посилити за допомогою обведення. Потім нанесіть на вії чорну, синю або темно-сіру туш. При цьому верхні вії покрийте декількома шарами туші, для нижніх ж можна обмежитися одним проходом. Якщо ви не можете похвалитися довгими і пухнастими віями, перші шари нанесіть тушшю з збільшенням обсягу, а поверх неї накладіть шар туші, що подовжує. Після нанесення кожного шару давайте йому час, щоб просохнути. Після того, як ви нанесете туш, потрібно розчесати вії за допомогою жорсткої щіточки, щоб видалити грудочки.

Підкреслюємо вилиці

Підкресліть вилиці за допомогою рум’яни. Оскільки українські дівчата минулих сторіч використовували для цього буряк, техніка українського макіяжу передбачає нанесення на вилиці й щоки рум’ян яскраво-червоного кольору, що контрастують із загальним світлим тоном шкіри обличчя.

Макіяж губ

Нанесіть на губи помаду. Як і рум’яна, вона також повинна бути яскраво-червоного кольору. Не забувайте про те, що український макіяж буде гармонійно виглядати лише у поєднанні з традиційною українською косою і костюмом у національному стилі.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Маша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.