Зачіски в грецькому стилі, їх фото

Зачіски в грецькому стилі, фото на середнє волосся

Сьогодні величезною популярністю користуються грецькі зачіски. Вони поєднують в собі елегантність, простоту і романтизм. А поєднуючи з відповідним стилем в одязі, їх можна носити як на кожен день, так і в урочистих випадках. Але все ж, такі зачіски найбільш доречні для випускного вечора, весілля, святкової вечірки.

Зачіска в грецькому стилі ідеально виглядає на кучерявому, довгому волоссі. Якщо ваші волосся від природи рівні, тоді перед створенням образу їх необхідно завити. Ще в Стародавній Греції навчилися завивати волосся і робити різноманітні зачіски. Багато з них сьогодні знайшли своє друге народження.

Головними рисами подібних укладок є завиті довгі пасма. Основна маса волосся при цьому зібрана в пучок, або частково заколота, або зав’язана у вузол. На завершення образу використовують різні аксесуари: обручі, стрічки, шпильки, штучні квіти, діадеми або інші прикраси.

Види грецьких зачісок

Найпростіша грецька зачіска виконується у вигляді вузла. Для цього волосся спочатку необхідно розділити на прямий проділ, а потім зібрати в тугий пучок ззаду, який викласти у вигляді конуса і закріпити його шпильками й вузькими стрічками. Завиті пасма з боків акуратно укладаються.

Для зачіски “Гетери” волосся також збирають ззаду в пучок, який вкладається в гарний мішечок з шнурів або сітки золотистого кольору. Особливо красиво така зачіска виглядає з нарядом – тунікою, при цьому створюється завершений образ грецької богині.

А ось в зачісці “Бант Аполлона” волосся діляться на проділ і від нього м’які хвилі спускаються з боків, закриваючи частково лінію чола, і збираються з іншими ззаду.

Для “Каримбоса” пучок зав’язується в самому низу, майже на шиї.

Для зачіски “Хвіст” зібрані на верхівці завиті волосся збирають у хвіст і опускають його на спину. В опущені волосся місцями вплітаються намиста або стрічка.

Проста зачіска в грецькому стилі для довгого волосся

Найпростіша грецька зачіска для довгого волосся – це грецький хвіст. Для цього необхідно зібрати закручені локони на маківці, туго затягнути стрічкою, якою потім кілька разів обернути розпущене волосся. Взагалі, довге волосся відкриває широкі можливості для різних варіантів зачіски в грецькому стилі, варто тільки трохи завити пасма і вже пройдено пів шляху до досконалості.

Зачіска в грецькому стилі для середнього волосся

Для волосся середньої довжини ідеальним варіантом буде укладання, при якій завите волосся недбало відкидають назад і на голову надягають обруч. Замість обруча можна взяти гарну стрічку, ремінь або складену у кілька разів хустку.

Дуже сучасно сьогодні виглядають грецькі зачіски із використанням різних плетінь. Ви можете скрутити джгут або заплести саму звичайну косичку, яку потім акуратно укласти навколо голови. При цьому слід залишити локони, що вільно спускаються біля скронь.

Для більш урочистих випадків можна зробити кіски в 5 або 6 плетінь, які недбало заколоти на потилиці, випустивши окремі пасма з боків.

Якщо у волосся недостатньої довжини, то до них можна вільно причепити штучний хвіст. Головне, щоб він був добре завитий, тоді за його допомогою можна створити безліч різних варіантів.

Оригінально виглядає зачіска, коли накручені пасма збираються за допомогою невеликих крабиків або шпильок, закріплених на різній висоті від коренів.

Грецька зачіска для короткого волосся

Грецькі зачіски можна робити і на короткі, до 10-15 сантиметрів волосся. Для цього спочатку на вологе волосся нанесіть укладочний засіб і гарненько завийте волосся на бігуді середньої величини. Можна також використовувати щипці. Після завивки волосся не розчісуйте, а роз’єднайте на невеликі пасма, так створите додатковий обсяг. Потиличну частину злегка зачешіть назад і зафіксуйте лаком або воском. Після цього таку зачіску можна прикрасити обручем або діадемою.

Зачіска в грецькому стилі для короткого волосся, якщо в локони вплести дрібні живі або штучні квіти, то такий образ буде виглядати дуже романтично. Він ідеально підійде для випускного вечора або весілля з невеликою кількістю гостей.

Можна також ретельно накрутити короткі волосся, розділити на косий проділ і начесати у високу пишну зачіску, яку зібрати на потилиці в пучок і прикрасити шпилькою або букетом квітів. Слід зазначити, що найкращий ефект грецької зачіски надає саме коса.

При створенні грецької зачіски для короткого волосся дуже важливо підібрати правильні за розміром аксесуари. Заколки, обручі або стрічки повинні виглядати витончено, щоб не створювати масивність і не обтяжувати волосся. Для короткого волосся хорошим рішенням стане використання шиньйону.

Далі можна переглянути види грецьких зачісок на фото:

Зачіски в грецькому стилі.

Зачіски в грецькому стилі, фото
Зачіски в грецькому стилі на весілля, фото
Зачіски в грецькому стилі, фото
Зачіски в грецькому стилі на весілля, фото
Зачіски в грецькому стилі, фото на довге волосся

Зачіски в грецькому стилі, фото на довге волосся

Зачіски в грецькому стилі красиве фото
Зачіски в грецькому стилі, картинки
Зачіски в грецькому стилі саме красиве фото
Зачіски в грецькому стилі саме красиве фото
Зачіски в грецькому стилі, фото на середнє волосся

Ось такі типові зачіски в грецькому стилі, можливо і стане будь-яке фото до вподоби?

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Svetlana

  2. Від Тася

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.