Вікторія Бекхем відкриває свій перший бутік у Лондоні

Вікторія Бекхем відкриває свій перший магазин у Лондоні

Відомий дизайнер Вікторія Бекхем не зупиняється на досягнутому і постійно розвиває власний бізнес. Черговий крок — це відкриття флагманського магазину на 36 Dover Street у Лондоні.

За багато років успішної роботи Вікторія Бекхем довела всьому світу, що вона – не просто гарне обличчя свого Модного будинку, але й успішний та талановитий підприємець. Адже Вікторія особисто контролює весь процес роботи над колекціями – від створення ескізів до підбору музики для шоу.

Дизайн триповерхового бутіку Вікторії – це робота талановитого лондонського архітектора Фаршид Мусаві, яка також розробляла проект для Музею Сучасного Мистецтва в Клівленді. Із середини бутік теж схожий на витвір мистецтва – холодні відтінки білого і сірого кольорів, поліровані поверхні, ланцюги і дзеркала являють собою мінімалістичну комбінацію. Трохи теплі відтінки додають приміщенню меблі з горіхового дерева.

Незважаючи на те, що основна аудиторія покупців Вікторії зі Штатів, вона ні секунди не сумнівалася, що флагманський магазин потрібно відкрити саме у Лондоні:

«Я з Лондона, і пишаюся тим, що я британка, тут я люблю працювати, тут знаходяться наші офіси, тому магазин ми вирішили відкрити саме в Лондоні».

Вікторія Бекхем відкриває свій перший магазин в Лондоні

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.