Вікторія Бекхем планує створювати взуття для чоловіків

Вікторія Бекхем планує створювати взуття для чоловіків

Не встигли відгриміти овації на Тижні моди у Нью-Йорку, коли Вікторія Бекхем представляла свою чергову колекцію одягу осінь-зима 2014 для жінок, як вже нові чутки летять до нас зі Штатів. Тепер курс на чоловіків і модне взуття, що планується бути створеним!

Виявляється, місіс Бекхем не збирається зупинятися на досягнутому. Вона досить швидко підкорила модний олімп в якості дизайнера і зрозуміла, що творчість і гарний одяг – це її покликання. Але тепер Вікі хоче піти ще далі і крім жіночої аудиторії, захопити ще й чоловічу. У понеділок ввечері колишня Пош Спайс поділилася своїми знаннями і деякими планами з 800 студентам і шанувальникам під час бесіди в школі дизайну Parsons.

«Я дійсно думаю, що взуття – наступна категорія, яку я буду розвивати. Звичайно, що в цьому бізнесі дуже багато конкурентів, але мене це не зупинить. Зараз я співпрацюю з Manolo Blahnik, ми кожен сезон створюємо взуття для мого показу. З брендом чудово працюється, тим не менше я вважаю, що займатися таким бізнесом дуже складно… Я не просто хочу робити взуття, я хочу створювати якісний продукт», – впевнено говорить Вікторія.

Крім того, дизайнер натякнула, що її відвідувала і не раз думка про створення чоловічої лінії, так як вона дуже часто черпає натхнення в чоловічій моді і стилі.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.