Яких жінок кохають чоловіки?

Яких жінок кохають чоловіки?

Напевно, більшість жінок мріють зустріти кохану людину і прожити з нею щасливо все життя. Але яким же жінкам, з якими рисами характеру, віддають перевагу чоловіки, кого кохають? Безумовно, у кожного представника сильної статі будуть свої переваги. Однак є якості, які напевно, кожен чоловік хотів би бачити у своєї дружини.

Отже, що ж це за якості?

1.Насамперед жінка повинна бути привабливою і доглянутою.

Адже будь-якому чоловікові буде приємно перебувати поруч з красивою жінкою і захоплюватися нею. Причому краса не передбачає тонни косметики на обличчі, накладні вії й нігті, відверті вбрання тощо. Справжньому чоловікові потрібна дівчина з природною красою і привабливістю.

Тому всім дівчатам рекомендується робити легкий макіяж, який підкреслить природну красу. Адже сильно яскравий, або навіть агресивний макіяж, не тільки не приверне увагу чоловіка, але може навіть відштовхнути його. Адже такі жінки у більшості чоловіків викликають лише короткочасний сексуальний потяг, й інші несерйозні наміри.

2. Жінка повинна бути сексуальною.

І тут теж дуже важливо правильно розуміти, що для чоловіка означає сексуальність. Багато жінок для придбання, на їхню думку сексуальності, “накачують” губи і груди, одягають якомога менше одягу і фарбуються дуже яскраво. Для чоловіка ж сексуальна жінка – це зовсім не роздягнена жінка, це дівчина із загадкою, яку хочеться пізнати. Можна, наприклад, одягнути закриту блузку, але чудово обтягуючу груди. Такий наряд одночасно буде красивим і цікавим для чоловіка.

Сексуальність жінки для чоловіка криється ще й у її голосі. Це повинен бути ніжний, м’який, спокійний тон. Також важливо, як пахне від жінки. Чоловіки здебільшого не люблять різкі запахи, краще скористатися легкими свіжими ароматами.

Дуже важливо для сексуальності жінки її хода. А тут головне тримати спину рівно, йти невимушено, впевнено і легко. Звичайно, для свого щоденного образу краще вибирати взуття на підборах. Адже каблук, як відомо, надає дівчині граціозність і жіночність.

3. Дівчина повинна бути жіночною.

Що включає в себе жіночність? Це, по-перше, правильно підібраний гардероб. Перевагу варто віддавати сукням, спідницям, блузкам. Тут же важливо пам’ятати про ходу, також жіночність має на увазі те, що дівчина буде вести себе скромно, спокійно, ніжно, так, щоб її хотілося оберігати, захищати і звичайно кохати.

4. Дівчина повинна бути розумною.

Побутує думка, що вже дуже розумних жінок чоловіки побоюються і воліють дуреп. Але, це відносно помилкова думка. Жінка повинна бути цікавою своєму партнерові, а отже, з легкістю підтримувати розмови на різні теми, але при цьому вона має розуміти, що ні в якому разі не можна показувати своєму чоловікові, що вона розумніша від нього, навіть якщо це насправді так. Тут слід нагадати, що будь-яка жінка повинна володіти мудрістю і хитрістю. Тільки така жінка здатна зацікавити і втримати надовго чоловіка поруч із собою.

5. Жінка повинна бути самодостатньою.

Кожна леді повинна мати свої інтереси і захоплення. Тоді вона буде відчувати себе впевненою, незалежною, а отже, завжди буде цікава своєму чоловікові. Чоловіки дуже цінують свободу. А жінки, часом повністю занурюючись у світ чоловіка, починають просто душити його своєю турботою та опікою. Тому так важливо мати свою улюблену справу, щоб відволікатися від домашніх турбот і при цьому давати чоловікові час побути наодинці.

6. Чоловіки віддають перевагу жінкам енергійним, життєрадісним і тим, які дуже легко і з гумором ставляться до життя. Кисла міна або постійні капризи і претензії з часом призведуть до розладу, а може і розриву відносин.

7. Будь-якому чоловікові важливо, щоб його дружина ставилася з повагою до нього, до його інтересів і захоплень, його друзів і родичів.

Ну і наостанок, будь-який чоловік буде радий бачити поруч із собою жінку дбайливу, ніжну, ласкаву, здатну зрозуміти, пробачити і підтримати в скрутну ситуацію.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.