Як діє пустирник на нервову систему при депресії?

Пустирник при депресії, як він діє на нервову систему?

Пустирник — рослина, що використовується в медицині з давніх пір. За його допомогою в нормі підтримують роботу серця і судин, оскільки він володіє легким тонізуючим впливом. Пустирник містить у своєму складі корисні речовини, які не пригнічують нервову психіку, що вкрай протипоказано при депресивних розладах, а навпаки м’яко впливають на неї.

Як приймати пустирник при депресії?

При депресивних розладах на ранніх стадіях можна приймати пустирник. Варто відзначити, що протипоказань він не має, на відміну від більшості хімічних заспокійливих препаратів. Допустимо використання цього засобу навіть для лікування дітей і підлітків. Як приймати пустирник при депресії, і в яких формах він поставляється до продажу:

1. У пігулках. Дозування цього препарату прописане в інструкції, однак перед його застосуванням слід проконсультуватися з фахівцем.

2. В краплях. Пустирник в краплях поставляється на продаж у вигляді спиртової настоянки. Як правило, до прийому рекомендують кількість, кратну віку хворого. Краплі розбавляють в невеликій кількості води (приблизно 1:10).

3. Трава. Пустирник у фільтр-пакетиках, заливають склянкою гарячої води, настоюють протягом півгодини і п’ють протягом дня, розбавляючи з чаєм. На ніч в такий напій рекомендується додавати мед.

Ось таке застосування пустирнику при депресивних нападах.

Далі про цілющі напої із часником.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Анна

  2. Від Svetlana

  3. Від Марина

  4. Від Mac

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.