Як користуватися очищуючим скрабом для обличчя?

Як користуватися скрабом для обличчя

Очищення – один з основних етапів догляду за шкірою, що дозволяє зберегти красу, здоров’я і свіжість обличчя. Найкращим засобом очищення можна назвати скраб, який видаляє ороговілі лусочки епідермісу, покращує надходження до клітин кисню, в результаті чого шкіра набуває сяючого вигляду і однорідну структуру.

Але щоб отримати бажаний ефект, потрібно знати, як правильно користуватися скрабом.

Тривалість життя клітин шкіри обличчя становить в середньому чотири тижні. Старіння і оновлення – процеси, що відбуваються безперервно, які можуть створити, при відсутності належного догляду, проблеми від нездорового сіруватого відтінку шкіри, до появи лущення або прищів. Скраб покликаний справити глибоке очищення, не пошкодивши при цьому нові молоді клітини.

Як правильно користуватися скрабом для обличчя?

Використовувати скраб потрібно не частіше одно або двох разів на тиждень, що дозволить видаляти омертвілі клітини, не позбавляючи шкірні покриття захисного шару. Власницям проблемної та чутливої шкіри слід застосовувати скраб не частіше трьох разів на місяць. Хоча все може залежати від використовуваних компонентів, величини абразивних частинок.
Для жирного типу шкіри підійде скраб на глиняній основі, який стягне пори, усуне блиск, зробить шкіру гладкою. Для сухої шкіри потрібно купувати м’які скраби з невеликою кількістю дрібних абразивних частинок.

Шкаралупа горіхів, яка часто входить до складу скрабів, може травмувати шкіру, тому користуватися таким засобом потрібно акуратно. Крупинки морської солі, синтетичні кульки дбайливо очистять шкіру, м’яко шліфуючи поверхню.

Як проводити очищення шкіри скрабом?

Краще проводити очищення ввечері, коли поділ клітин максимально інтенсивний. Шкіра в цей період менше схильна до стресу і легше відновлюється.

Для початку слід очистити обличчя тоніком або пінкою. Потім, зволоживши шкіру водою, потрібно нанести скраб. Масажуйте обличчя м’якими, дбайливими круговими рухами, від лоба до скронь і від підборіддя до мочок вух.

Змивати скраб рекомендується теплою водою, після чого нанести живильний крем.

Не можна наносити засіб на чутливі ділянки – шкіру навколо губ та очей. Також не варто використовувати скраб при подразненні на шкірі або висипаннях, тому що ситуація може погіршитися.

Якщо після процедури відчуваєте, що довго не проходить поколювання, пощипування, з’являється почервоніння шкіри, значить цей скраб не підходить, а потрібно шукати інший, або більш щадні варіанти чи маски для очищення шкіри обличчя в домашніх умовах.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Катя5

  2. Від Лариса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.