Як зберегти шкіру обличчя від передчасного старіння?

Зберігаємо шкіру від старіння

Які головні вороги молодої і свіжої шкіри обличчя, мабуть всім давно відомо. А як щодо «бійців невидимого фронту»? Багато хто з нас навіть не підозрює, наскільки небезпечні деякі дрібниці. Є цілий список звичок, здатних негативно впливати на стан шкіри і провокувати передчасне її старіння.

Сонце-захисний крем – кращий засіб для боротьби із старінням. У будь-який час року! Відповідайте собі на питання: я використовую сонце-захисний крем круглий рік або тільки влітку і на відпочинку? Так от, є два типи ультрафіолетових променів: UVA і UVB. У той час як UVB промені (ті, які викликають термічні опіки) не так сильні в зимові місяці, то UVA-промені проникають в глибокі шари шкіри. Вони здатні провокувати руйнування клітин і навіть викликати ракові пухлини. І сильні ці промені в будь-який сезон. Тому захищати шкіру необхідно цілий рік. В тому числі, і взимку!

Без здорового і повноцінного сну не буде гарної шкіри обличчя. Та й взагалі багато чого не буде. Недолік відпочинку призводить до того, що ми постійно позіхаємо. Здавалося б, це така дрібниця! Але насправді, позіхаючи, ми провокуємо надмірне виділення рідини на очах, шкіра стає припухлою, втрачає свою еластичність. Як наслідок – поява передчасних зморшок. Так що побільше спимо і по менше позіхаємо!

Якщо ви потребуєте в окулярах із-за проблем із зором, носіть їх! Це набагато краще, ніж постійно жмуритися. Адже область навколо очей – найбільш вразлива. Як правило, це номер один в списку частин обличчя, які схильні до старіння раніше за інших.

Зверніть увагу на свій спосіб життя: не будьте пасивним курцем! Перебуваючи в приміщеннях, заповнених димом, ви отримуєте ніяк не менше шкідливих речовин, ніж самі курці. А іноді і більше. Для шкіри це – вкрай згубна звичка.

Пілінг і використання скрабів відіграють велику роль в оновленні клітин. Позбавляючись від «мертвого вантажу» старих клітинок, ми даємо дорогу новим, молодим і свіжим. Але не треба занадто захоплюватися лущенням. Багато засобів досить агресивні, їх можна використовувати тільки пару разів на тиждень. Інакше ми отримуємо не очищення, а травмовану шкіру.

І останнє – вранці також просто необхідно очищати шкіру від забруднень. Помилково вважають, що з ранку обличчя – це “чистий аркуш”. За ніч в порах накопичується жир і бактерії, які потрібно ретельно видалити. Крім того, можуть залишитися і частинки засобів по догляду – ретинолу або кислот, які підходять тільки для використання вночі. Тому не забувайте очищати шкіру як ввечері, так і вранці.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.