Як правильно вибрати туш для вій?

Як правильно вибрати туш для вій?

У продажу існує велика кількість марок туші для вій. Щоб вибрати відповідну туш, потрібно звертати увагу на її склад. Головними компонентами будь-якого типу туші виступають подрібнені барвники, сажа, вода, мило, смоли, інші поживні речовини. Крім того, більшість виробників додають у кожен вид туші речовини, що поліпшують структуру вій, сприяють їх росту, а також захищають інгредієнти від впливу шкідливих агресивних середовищ: морозу, вітру або пересихання.

Серед головних добавок можна назвати ланолін, який робить вії більш ламкими, кератин, який входить до складу кожного природного волоска на тілі, меланін, що оберігає вії від впливу зовнішніх факторів, інші компоненти, що захищають від сонця і його випромінювання, рицинова олія, зміцнює і живить вії. Також до складу туші для вій входять різні вітаміни, що стимулюють їх ріст і надають їм шовковистість. Щоб мікроби не могли розмножуватися на поверхні волосків вій, до складу тушей нерідко додають знезаражувальні компоненти.

За своїм хімічним складом туші можна підрозділити на такі: для чутливих очей, вітамінізовані, лікувальні для відновлення структури вій. Туші з великою кількістю захисних компонентів, вітамінів можуть бути використані людьми, хворими на алергію. Вони здатні забезпечувати м’який догляд за тонкими і ламкими віями, захищати їх від шкідливого зовнішнього впливу.

У лікувальній туші не міститься фарбувальних пігментів, вона являє собою гель для зміцнення вій, у який входять протеїни, касторове масло і вітаміни.

Можна сміливо експериментувати з тушшю різних відтінків. За допомогою блакитної туші можна зробити яскравими сірі або блакитні очі, а з допомогою бузкових відтінків можна надати карим очам глибокий і насичений відтінок.

Як визначити якість туші для вій?

Крім іншого, туш повинна бути зроблена за стандартами якості. Є кілька факторів, які дозволять самостійно дізнатися, наскільки хороша туш.

Упаковка. На ній повинні бути написані країна виробництва, тип туші, склад і дата виготовлення. З вітрини не купуйте, адже її до цього могли відкривати і пробувати безліч людей. Після дістаньте тюбик з коробочки і подивіться, чи дійсно її колір відповідає написаному на упаковці, відчуєте її запах. Якісна туш не повинна мати різких запахів, а тільки приємний солодкуватий ледь вловимий запах. По іншому може пахнути гель для вій. Довгі вії в салоні можуть зробити не тільки з допомогою супер якісної туші, але і за допомогою різних видів накладних вій, наприклад, технологія 3d нарощування дозволить вашому погляду стати виразним і глибоким.

За своєю консистенції туш повинна бути схожа на крем, якщо вона рідка або густа, то швидше за все, вона не правильно зберігалася. Щоб до кінця переконатися в тому, що якісна туш, проведіть ледве помітну лінію по відкритій стороні долоні, якщо туш не залишає грудочок, фарбує рівною лінією, то значить вона якісна.

Щітки бувають зігнуті і прямі. З допомогою вигнутих можна додати віям красивий вигин, а ось за допомогою прямих можна фарбувати вії в найвіддаленіших куточках очей. Є також щіточки у формі веретена, які можуть надавати пишний об’єм віям.

Звертайте увагу при виборі туші на термін придатності. Після першого відкриття туші косметологи рекомендують користуватися нею протягом трьох місяців. Тільки так ви можете уникнути поширення мікробів. Якщо туш суха, то нею можна користуватися близько року, але краще буде, якщо використовуєте її для макіяжу в перші шість місяців після відкриття.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *