Як змусити хлопця одружитися?

Як змусити хлопця одружитися?

Давно зустрічаєтеся з хлопцем, є шалена любов? Він теж любить, але чарівний момент, коли він стає на коліна й простягає заповітну коробочку з обручкою, все ще не настав. Як же змусити хлопця одружитися? Давайте розглянемо способи, які допоможуть змусити хлопця одружитися.

Спілкуючись з ним, спробуйте завести розмову про шлюб. Ви можете згадати кого-небудь, хто нещодавно закріпив вуста шлюбу печаткою у паспорті, або заручився, чи можете прокоментувати шлюб наприклад з розрахунку. Не слід розмовляти на цю тему серйозно і навмисно. Хороший спосіб почати розмову про шлюб – висловити свою думку, критику з приводу чого-небудь. Вказуючи на весільну сукню, промовляючи: “Це-те саме плаття, яке я хотіла б надіти на своє весілля” може шокувати або злякати хлопця, не готового ще ступити на шлюбний шлях. Тому ось кілька ідей, як натякнути хлопцеві про одруження.

Колега повернувся з медового місяця. Знаєш, куди вони їздили? На Чорне море. Це так банально. Якщо б у мене був медовий місяць, я б вибрала яке-небудь нове екзотичне місце. А ти? Який банальний спосіб пропозиції руки і серця. Якщо б хто-небудь зробив мені таку пропозицію, я б, чесне слово, розсміялася.

Залучіть його в розмову про ваше спільне майбутнє. Якщо він не реагує, почніть говорити “якщо ми будемо разом”, потім “якщо ми будемо жити разом”, а пізніше “якщо ми одружимося”. Спостерігайте за його реакцією, подивіться, чи продовжить він розмову або буде намагатися закрити тему. Не будьте наполегливі, чоловікам потрібно багато часу обдумати таке відповідальне питання. Не чекайте, що він заздалегідь знає відповідь.

Через деякий час знову заведіть розмову про заміжжя. Не задавайте такі питання: “Куди ведуть наші стосунки?”. На це питання немає чіткої відповіді, можливо це питання зажене його в глухий кут. Якщо він зацікавлений в даному питанні, то звичайний коментар – “Коли я одружусь”, змусить його або погодитися, або дати альтернативний варіант, де б він хотів одружитися. Якщо він не зацікавлений, він проігнорує коментар і постарається змінити розмову.

Дуже важливо знати про наміри хлопця з приводу одруження. Деяким хлопцям байдуже все, що стосується шлюбу – вони і хочуть одружитися, і в той же час не будуть турбуватися, якщо не одружаться. Якщо ви зустрічаєтеся з таким типом чоловіка, не очікуйте від нього ентузіазму при розмові про одруження. Вам доведеться багато натякати і робити багато кроків, щоб досягти весілля вашої мрії. Деякі хлопці, в кінцевому рахунку, хочуть одружитися, але тільки тоді, коли вони будуть готові, коли прийде час. Можливо також, що вам попався такий тип хлопця, який зовсім не хоче одружуватися взагалі. Змусити такого хлопця вступити з вами в шлюб, практично неможливо.

Іноді хлопці спантеличені тим, що бояться ваших змін після одруження. Тому постарайтеся дізнатися про його страхи. Деякі хлопці остерігаються сімейного життя, адже для чоловічої статі шлюб – величезна відповідальність, і тому вони не бачать себе в ролі чоловіка. У такому випадку можете прийти до компромісу. Якщо не реєструвати законний шлюб, а для початку жити разом? Або, може, варто укласти шлюбний договір? Якщо він не може дозволити собі купити кільце, ви зможете обійтися без нього? Якщо він не хоче велике весілля, як на рахунок таємної скромної вечірки?

Вирішіть для себе: якщо шлюб – це щось, без чого не можете жити і те, в чому він ніяк не зацікавлений, тоді ви зустрічаєтеся не з тією людиною. Єдина альтернатива – переглянути своє ставлення до шлюбу. Якщо бути з ним – це більше, ніж бажання одружитися, тоді повинні змінити свою власну думку.

Пам’ятайте, що бурчання, сльози, погрози піти від нього, якщо він негайно не зробить пропозицію, не зможуть змусити хлопця одружитися.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.