Як змусити хлопця бігати за тобою?

Як заставити хлопця бігати за мною?

Будь-яка дівчина мріє про те, щоб хлопець, який їй подобається, був від неї без розуму, не міг ні їсти, ні спати, думав про неї цілодобово та не давав проходу. Можна ще, щоб він співав серенади під вікном, зустрічав і проводжав її закоханим поглядом і був скрізь, куди б вона не прямувала. А вона ходила повз нього, вся така сліпучо красива, незалежна, горда і неприступна. І отримувала від цього величезне задоволення. Варто уявити собі таку ситуацію, як ти посварилася з хлопцем, страждаєш без нього, а він не поспішає миритися.

Чи можна змусити хлопця бігати за тобою? Можна, але при цьому повинні бути виконані певні умови. У нього має бути хоч якась первісна симпатія. Тобто, якщо ти зовсім не в його смаку, завдання буде складним. Або взагалі нездійсненним. Якщо ви зустрічалися з ним раніше, але розлучилися по дуже серйозної причині, начебто твоєї зради, змусити його знову дивитися на тебе закоханими очима буде дуже важко, не дадуть уражена гордість і образа.

Якщо ніщо не заважає появі його симпатії до тебе, то можна спробувати. А якщо сама згораєш від пристрасті до нього, то пробувати треба обов’язково.

Як все ж таки змусити хлопця бігати за тобою?

Для цього існують декілька простих, але дієвих порад.

Будь самодостатньою. Люди, які не потребують ні в чиїй підтримці і можуть спокійно обходитися без оточення, завжди привертають увагу і викликають інтерес. Якщо він бачить, що не дуже й потрібен комусь, що у тебе і без нього цікаве та насичене життя, це надасть йому цікавість. Добре б насправді бути самодостатньою, а не просто здаватися нею. Для цього потрібно постійно розвиватися інтелектуально і духовно. Вивчати щось нове, відвідувати різні курси, подорожувати і пізнавати навколишній світ. А це завжди помітно по людині і завжди притягує протилежну стать.

Виявляй загадковість. Нічого не пояснюй. Час від часу зникай раптово в невідомому напрямку, після телефонного дзвінка або просто так. Роби те, що вважаєш за потрібне, не питаючи його порад. При цьому важливо вести себе впевнено. І бути насправді впевненою в собі і в своїх вчинках. Якщо ти завжди жила з оглядкою на чужу думку – подруг, рідних, тобі буде непросто вести себе незалежно. Але над цим треба працювати. Ти маєш бути абсолютно впевнена в тому, що можеш йти, приходити, погоджуватися на побачення або не погоджуватися, приймати його букет або не приймати, виходячи з власних бажань. Але, виявляючи власну примхливу природу, важливо не перестаратися і не виглядати навіженою дурепою, яка сама не знає, чого хоче. Грань тут тонка, але її можна помітити.

Ти повинна виділятися з натовпу, виглядати молодшою і привертати увагу. Постарайся максимально використовувати свої зовнішні дані. Якщо у тебе гарні ноги – носи короткі спідниці, якщо тонка талія – підкреслюй це кроєм одягу. Якщо головна твоя цінність – обличчя, значить, йому потрібно приділяти першочергову увагу. Чоловіки люблять очима, а вже потім розбираються, який у обраниці характер. Тому постався до своєї зовнішності з пильною увагою. Ти повинна бути надзвичайно красивою і чарівною, при цьому виділятися на тлі інших дівчат.

Покажи, що у тебе є альтернатива. Оточи себе шанувальниками. Нехай він бачить, що ти не сумуєш і що ти особистість популярна, приваблива для багатьох. Як можна більше спілкуйся з іншими хлопцями. При цьому не обов’язково ходити з усіма на побачення. Можна просто дружити і спілкуватися. Він навряд чи завжди буде знати, з ким ти сидиш зараз у кафе: з пристрасним шанувальником, який пояснюється тобі в любові, з однокурсником, який слухає твої цінні поради щодо написання диплома або з братом подруги, який скаржиться тобі на неприємності в особистому житті. Нехай хвилюється і ревнує.

Ніколи не повторюй два рази. Якщо він обіцяв щось зробити, а не зробив, то не давай йому більше такої можливості. Нехай зрозуміє, що втратив свій шанс і кусає лікті. Можна провести подібну демонстрацію не на ньому, а на комусь з ваших спільних знайомих. Наприклад, ви домовляєтесь із своїм однокурсником зустрітися після закінчення занять. Якщо він кудись подівся, ні в якому разі не чекай, йди відразу. Якщо подзвонить, ввічливо, але холодно відповідай, що твій час дуже цінний і не можеш його втрачати. Добре, якщо цей твій однокурсник – його товариш або приятель і при нагоді донесе до наміченої жертви інформацію про твою неприступність і строгість.

З’ясуй його смаки, уподобання, захоплення і слабкі місця на які можна тиснути. Якщо він захоплюється туризмом, захопіться їм теж. Але не намагайтеся подружитися з ним на цьому ґрунті. Нехай він старається, побачивши в соціальних мережах твої фотографії на тлі підкорених вершин. Якщо він фанат класичної музики, хай як би ненароком почує цю музику з твого телефону, коли будеш проходити повз. Людина з ідентичними захопленнями завжди викликає інтерес, і це може стати додатковим привабливим штрихом до твого портрета.

Стань дівчиною його мрії. Дізнайся від його друзів, знайомих або навіть родичів, якщо у тебе є можливість з ними спілкуватися, які дівчата йому подобаються. Дуже рідко зустрічаються хлопці, які однаково захоплюються блондинками і брюнетками, також дівчатами з формами, худими, чи тихими домашніми пахвами. Зазвичай в голові кожної молодої людини є якийсь ідеал дівчини, з якою він хотів би зустрічатися. Якщо ти близька до цього ідеалу – чудово. Якщо можеш наблизитися до нього, внісши невеликі зміни у свою зовнішність і поведінку – теж непогано. Ну а якщо його ідеал – твоя повна протилежність, тільки тобі вирішувати, чи варто переробляти себе чи краще спробувати сподобатися йому такою, яка ти є.

Також бажано використовувати метод контрасту. Показувати свою зацікавленість: уважно вислуховувати, проявляти щиру зацікавленість до всіх справ хлопця, ненав’язливо хвалити його розум, фізичну силу і чоловічу привабливість.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Inna

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.