Як без ліків знизити температуру тіла у дитини?

Як знижувати температуру у дітей різного віку, без ліків.

Знизити температуру тіла у дітей можна і без ліків. Досить обтерти дитину холодною водою (18-20 °С), щоб температура знизилася на половину градуса, або навіть більше. Часто цього буває цілком достатньо для того, щоб стан дитини значно покращився. Боятися застуди не потрібно, адже при лихоманці вироблення тепла підвищується і переохолодження не виникає.

Іншим народним методом зниження температури тіла у дитини може бути обдування. Поблизу від дитини поміщають вентилятор і направляють потік повітря на тіло (але не на головку). При цьому температура повітря в приміщенні повинна бути не менше 22 °С, а час застосування вентилятора залежить від швидкості охолодження тіла дитини. Зазвичай першими охолоджуються ручки і ніжки, тому обмацуючи їх, можна судити про досягнуті результати.

Знизити температуру тіла можна у дитини, наприклад прикладаючи мішечки з льодом на великі судини (область пахових ямок, тім’яна область черепа, область ліктьових суглобів). Ємності з льодом треба періодично знімати на десять хвилин, щоб не відбулося місцевого переохолодження.

Найбільш ефективним методом лікування для зниження температури тіла є клізми. Метод прийнятний для зниження температури у дітей грудного віку. Вода повинна бути кімнатної температури, попередньо закип’ячена, і звичайно повинна бути чистою. Кількість води, що вводиться в клізмах для пониження температури, залежить від віку дитини: 1-6 місяців – 30-60 мл води, 6-12 місяців – 100-180 мл, 1-2 роки – до 200 мл, 2-5 років – до 300 мл води.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від apes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.