Чому відпадають нарощені нігті?

Якщо відпадають нарощені нігті

Питання нігтьової естетики хвилює жінок з давніх часів. Сьогодні способи досягнення прекрасного зовнішнього вигляду рук вельми різноманітні. Нарощування нігтів доступно і якісно дозволяє без проблем підтримувати їх в ідеальному стані. При цьому іноді з таким манікюром можуть виникати проблеми. Часто жінок турбує питання, чому відпадають нарощені нігті?

Перша причина відшарування нарощених нігтів – здоров’я

Існує цілий ряд причин відшарування нарощених нігтів. Повне відшарування матеріалу на всіх нігтях виступає свідченням наявності у клієнта певних захворювань. Також це явище може бути спровоковано підвищеною вологістю рук. Вегетативні розлади, що знаходять вираз у підвищеній вологості рук, призводять до того, що нігтьова пластина постійно волога і жирна. Тому в таких випадках відшарування матеріалу вельми вірогідне.

Причиною відшарування нарощених нігтів можуть стати матеріали

Другою причиною відшарування нарощених нігтів є економія на матеріалах. Якісним нігтям під силу протриматися три-чотири тижні. Саме від якості обраних матеріалів для проведення нарощування залежить успіх всієї процедури. Цей момент здається очевидним на перший погляд. При цьому, деякі продовжують ставити на собі сумнівні експерименти. “Скупий платить двічі” – ця істина виправдовує себе в подібній ситуації. Якість не може бути занадто дешевою. Дослідження по розробці оптимальних препаратів для нарощування вимагають грошей, що відбивається на їх вартості. Досвідчені майстри виробляють роботу з моделювання нігтів за допомогою кісті, злегка пропилюючи матеріал. Новачки ж страждають тим, що накладають надмірно велику кількість матеріалу на ніготь, після чого інтенсивно його обпилюють.

Перепилювання — також є причиною відшарування нарощених нігтів

Причиною швидкого відпадання нарощених нігтів може стати їх перепилювання. В процесі попередньої підготовки досвідченому майстру потрібно зняти лише кілька мікрон верхнього пористого шару нігтьової пластини. Ідеальний варіант – коли нігті зберігають свої природні борозенки. Це сприяє кращому зчепленню з моделювальними матеріалами.

Відпадають нарощенні нігті при відсутності корекції

Несвоєчасна корекція також може призвести до відшарування нігтя у зв’язку з порушенням його архітектури. В ході моделювання майстер виробляє створення міцного нігтя за допомогою викладання точки стресу, що має назву апекс. При проведенні несвоєчасної корекції він зміщується, тому навіть незначного механічного впливу досить для поломки нігтя. Корекцію необхідно здійснювати кожні два-три тижні. При виборі форми нарощування нігтів варто брати до уваги специфіку професійної діяльності. Офісним працівникам небажано віддавати перевагу стилетам, так як постійна робота з клавіатурою робить їх дуже незручними.

Роблячи висновок можна сказати, що головним є вибір хорошого майстра. Саме від якості виконаної ним роботи залежить результативність нарощування. Тому, до вирішення подібного питання потрібно підходити з усією ретельністю.

Думаю варто почитати, як правильно робити гелевий педикюр.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Тарас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.