Желатинова маска для обличчя – рецепти і правила нанесення

Желатинова маска для обличчя - рецепти і правила нанесення

Багатьом жінкам давно відома маска для обличчя з желатином. Проте, область застосування желатинових масок на цьому не закінчується. Їх вплив на шкіру обличчя недооцінити неможливо. Вони здатні живити і відбілювати шкіру, зробити її молодшою і чистішою.

Тонізуючий ефект обумовлений складом самих масок – адже ці косметичні засоби складаються тільки з натуральних речовин. Практично відразу ви відчуєте, якою чистою і свіжою стала шкіра після застосування маски, в якій міститься желатин. Добре і те, що желатинова маска підходить для будь-якого типу шкіри.

Як діють маски для обличчя із желатином від зморшок?

Для очищення і омолодження шкіри маски із желатином надзвичайно ефективні. Відбілювання, зволоження, розгладження зморшок – ось чим відрізняється така маска. Для людей з пористою шкірою обличчя, і для тих, хто страждає від вугрової висипки, ці засоби виявляться безцінними, так як вони не тільки якісно очищають шкіру, але і стягують пори. В результаті шкіра стає гладкою і сяючою.

Для відбілювання шкіри наші прабабусі активно використовували лимонний сік. Можна слідувати їх радам і сьогодні. Особливо корисні відбілюючі желатинові маски з лимоном для дам, на обличчі яких вже проявляються вікові зміни. Жінки у віці після 40 років починають з тривогою відзначати, що обличчя стає дещо в’ялим. Саме омолоджуючі маски здатні підтягнути шкіру і прибрати дрібні зморшки, в тому числі, й мімічні.

У желатинових масок є явні переваги. Секрет їх дивного впливу на шкіру полягає у властивостях желатину, який ідеально вбирається. На відміну від нього, колаген, який міститься у складі багатьох кремів, складається з дуже великих молекул, які не володіють можливістю швидкого проникнення під шкіру. Тому багато жінок замість брендових косметичних засобів найчастіше використовують домашні маски, в які входить желатин. Такі маски для обличчя зазвичай обходяться зовсім недорого, приготування їх забирає мінімум часу. Та й підійде така маска практично кожній жінці, незалежно від типу її шкіри. А що стосується ефекту, то він, як говориться, у наявності.

На жаль, далеко не всім відомо про користь желатину. А даремно, адже цей компонент здатний подарувати жінкам справжнє диво омолодження. Використовуючи маску з желатином домашнього виготовлення, швидко відчуєте, як молодість і краса до вас повертаються.

Правила нанесення маски із желатину для обличчя від зморшок

Будь-яка маска повинна складатися за певною рецептурою. Більше того, існують правила нанесення цього чарівного косметичного засобу. Що потрібно пам’ятати, використовуючи маску з желатином?

Перш за все, перед тим як нанести маску, ретельно очистите шкіру за допомогою тоніка, скрабу або парової ванночки. Маску потрібно наносити на шкіру обличчя рівним шаром, якщо потрібно – задійте зону декольте і шию, шкіра там теж потребує регулярного підтягування. Однак навколо очей потрібно залишити вільний від маски простір.

Особливість маски з желатину полягає в досить сильному стягуванні шкіри. Щоб домогтися оптимального результату від процедури, постарайтеся на час застосування маски повністю розслабити всі лицьові м’язи, не розмовляти і не посміхатися.

Змивати маску з желатином потрібно теплою водою, а потім, в якості додаткового тонізуючого засобу, використовувати прохолодну воду. Такий контраст температур допоможе вашій шкірі змінитися.

Існує безліч рецептів желатинових масок. Ось деякі з них:

1. Маска з бананом. Потрібно 2 чайні ложки желатину і 4 столові ложки прокип’яченої води. Як тільки суміш набубнявіє, в неї додають 2 чайні ложки перетертого банана, змішують і наносять на обличчя. Маска змивається через 20 хвилин.

2. Маска з медом і гліцерином. Беруться 4 ст. ложки меду, 4 ч. ложки желатину, 8 ст. ложок гліцерину. Все це потрібно перемішати разом з 8 ст. ложками води, а потім довести до кипіння, помішуючи. Після цього в гарячу суміш додайте ще 8 ст. ложок кип’яченої води і знову перемішайте. Охолоджену маску наносять на шкіру на двадцять хвилин.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Алена

  2. Від Милана

  3. Від Аня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *