Анна Вінтур знехтувала показом Джорджіо Армані

Анна Вінтур знехтувала показом Giorgio Armani

Джорджіо Армані був дуже розсерджений тим фактом, що головний редактор американського Vogue пропустила його шоу на Тижні моди в Мілані і полетіла в Париж, щоб побачити шоу інших дизайнерів. Справа в тому, що показ був призначений на завершальний день Тижня моди, і відсутність Анни дуже зачепило кутюр’є. Армані був настільки засмучений, що навіть у прес-конференції після показу присоромив Анну Вінтур. Хоча він не назвав імені, все і так було зрозуміло.

«Деякі вважають за краще проігнорувати показ Giorgio Armani і відправитися в Париж, – заявив кутюр’є. – Вона просто сіла в літак і полетіла! Це непрофесійно».

Бренд Giorgio Armani є одним з провідних рекламодавців Vogue, а стан самого дизайнера, який створив імперію ще в 80-х, завдяки стильним чоловічих костюмів, оцінюється Forbes в 8,5 мільярдів. Але, мабуть, Анну Вінтур це не переконало, і вона проігнорувала показ Армані на користь паризьких дизайнерів.

«Вона сказала, що пошле на показ своїх людей, – продовжував обурюватися Армані. – Але якщо ви йдете до стоматолога, а він довірить вас своєму помічникові, яка буде ваша реакція? Вона впливова особистість. Але я теж маю чималий вплив!», – сказав дизайнер.

Прес-секретар Вінтур прокоментувала ситуацію, пославшись на щільний графік редактора Vogue і зазначила, що Ганна дуже поважає Джорджіо Армані і все, що він зробив для модної індустрії.

Мітки:,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.