Аня Рубик – польска красуня

Аня Рубик - польска красуня

Аня Рубик – польска красуня (12.06.1983) родом с м. Жушевa. У ранньому дитинстві доля розпорядилася переїхати до Греції, а пізніше в Канаду. Батьки і сестра повернулися в Польщу, де і проживають по сьогодні. Ще в шкільні роки мода для Ані стала основним змістом життя. В основному заняття модою

проходило на шкільних канікулах.

Свою модельну кар’єру Рубик Аня почала в повній мірі зайнятості одразу після закінчення школи. Перші сходинки в світі моди були облкладинки популярних журналів Франції (Numero, Elle), Кореї, Латинської Америки, Японії, Іспанії, Австралії і німецький Vogue. Практично її фото “оббігало” весь світ.

Аня Рубик - польска красуня

За всю кар’єру встигла натхнути кращих дизайнерів Christian Dior, Valentino, Gucci, Armani, Barneys, Lacoste, Lanvin, H&M і Chanel. Вона брала участь у грандіозному шоу, як «Вікторія Секретне шоу моди». Як і інші моделі фотографувалася у Карла Легерфельда на Pirelli Calendar, але без скандалів та інтриг. Vogue Paris заніс Аню Рубик в 30-ку кращих супер моделей 2000 років.

Станом на травень 2012 року Аня Рубик займає третє місце в топ 50 кращих моделей світу.

На сьогодні і в третій раз поспіль, Аня Рубик відновила контракт з Fendi, що найближчим часом дасть їй безтурботне, переповнене славою і не бідне життя.

Захоплення Ані – сім’я. Одружена з 2011 року за Сербським модельним “бойфрендом” Сашею Кнежевичем.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.