Наташа Полі і Dolce & Gabbana

Наташа Полі і Dolce & Gabbana

Наташа Полі модель на сьогоднішній день одна з найвідоміших і популярних топ моделей світу. Російська білявка так її прозвали в світі, почала злет у кар’єрі з 15 років. Вперше була помічена на виставці в Emanuel Ungaro. За період діяльності в моді 3 рази вигравала на FashionTV.

Її вміння пристосовуватися до різного одягу дивує спостерігальників, що вельми непогано оцінили модельєри. Восьмирічний стаж виступів на подіумі Наташі Полі доказав, що модель як і раніше тримає ім’я, як самої популярної моделі світу. Вона співпрацює з такими світовими грандами як: Lanvin, Chanel і іншими не менш відомими і популярними. На виставці «осінь 2012» Неділя моди у Мілані, Наташа потрапила в кращі бренди.

Італійський бренд представив чудове шоу подіуму, на якому Наташа Полі була одягнена в біле, прозоре, шифонове плаття з квітами гобелен, її тіло прикривав чорна панчоха. Золота квіткова заставка і підібрані в колір сережки завершували стиль бароко, така велика вигадка засновників Dolce & Gabbana. У другій раз Полі потрапила на подіум в кінці шоу. Всі моделі були одягненні в золоті і чорні комбінації, в тому числі Наташа Полі, яка мала красиве міні плаття, що додало їй приголомшливий вигляд.

Знайти інші статті про моду та їх представителів.

Мітки:,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Лера

  2. Від Анна

  3. Від Alisa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.