Эббі Лі Кершоу

Эббі Лі Кершоу - відома модель.

Еббі Лі Кершоу модель (12.06.1987) лідирує в десятці кращих, родом з Австралії (Мельбурн).

З раннього дитинства Еббі Кершоу дуже хворіла, не залишаючи лікувальні заклади і лікарняні ліжка. Важко пережила менінгіт. Її захоплення або дитячі забави від повзання по деревах призвели до двох переломів. Закінчила

Еббі Лі Кершоу католицьку Михайлівську школу в Кенсінгтоні, де було всього 150 дітей. У 2005 році після закінчення школи одразу поїхала в Сідней, будувати кар’єру моделі.

Кар’єра почалася з виграного популярного конкурсу в Австралії «Модель 2004». До цього брала участь в Фіцрое на конкурсі Академії Непорочної Діви Марії. До її великого везіння будинок знаходився поруч з пляжем, де Кершоу любила проводити вільний час. Там же з відпочинком і пошуком перебував Кеті Чик, який раніше помітив Маринду Керр і Саманту Харріс. З Чик протягом декількох тижнів Кершоу підписала контракт.

Далі кар’єра розвивалася як по маслу. У 2007 році підписує новий контракт і переїжджає в Нью-Йорк. 2008 рік був самим бурхливим в житті Еббі Кершоу, вона виступила в 29-ти шоу, представляючи знаменитих дизайнерів Halston, Rodarte. Вперше виступила в Миланскій неделі моди.

У тому ж році і виступила в Парижі представляючи Alexander McQueen. Кершоу не обходять поглядом і редактори найпопулярніших журналів світу.

Шоу моди секретної Викторії в Маямі 15 листопада 2008 дало можливість Еббі Кершоу з’явиться у світовому телебаченні, що без того надавало їй чималу популярність. Після цього телевізійники почали запрошувати на рекламні ролики, приміром, у рекламі Gucci.

Эббі Лі Кершоу

У листопаді 2009 р. Еббі Лі Кершоу за оцінками Fashion TV лідер моди весна-літо.Не обійшлося і зі скандалами в Кершоу, вона позує для французького журналу «Фіолетової моди», а зокрема для фотографа Террі Ричардсана, якого звинувачували у сексуальних домоганиях моделей. Однією з знаменитих фото: календар Pirelli Calendar.Пізніше Кершоу з’явиться на тижні моди в Мілані відкриваючи D&G.

Лі Кершоу щільно працює з Chanel, відкриваючи шоу осінь-зима 2010 і 2011. В четверте стає головною моделлю обкладинки популярного у світі журналу Vogue.

В особистому житті захоплюється живописом (абстрактним, використовуючи масляну пастель) та тваринами (в будинку тримає ящірку). У травні 2012 року Кершоу визначили почесне 5-е місце з 50-ти найбільш іменитих моделей світу.

Фото Еббі Лі Кершоу: Dimitrios Kambouris

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від марфа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.