Банан, як профілактика гастриту

Банан, як профілактика гастриту.

За словами вчених кращою і результативною профілактикою гастриту буде вживання бананів на тощак. Чому запитаєте ви? А тому, що як виявилося, ці приємні і смачні плоди мають властивість до стимулювання оновлення епітелію і виводять слиз, що захищає внутрішню виразку шлунка від пошкоджень.

Звичайно банани не єдиний метод профілактики гастриту. За останні роки ця хвороба помітно помолодшала. Якщо раніше гастрит вважався наслідком студентського безпорадного харчування, то зараз від нього страждають і школярі.

Як і будь-яке інше захворювання, гастрит має розвиток, якщо вчасно на нього не звернути уваги. Він може стати однією з причин ознак виразки шлунку.

Стан шлунку залежить від того, яку він має кислотність. При гастриті кислотність змінюється. Якщо з’являється печія, періодичні болі або тяжкість після їжі,це вже є перший дзвіночок того, що підвищена кислотність і пора звернутися до лікаря за консультацією. Якщо ж нудить вранці,поганий апетит і неприємний присмак у роті, швидше за все шлунку не вистачає кислоти.

Що ж провокує гастрит і сприяє його розвитку? Гостра, солона і смажена їжа, м’ясні і рибні консерви, жирні юшки і копчені страви, алкоголь і куріння. А ще переживання, сухом’ятка і прийом лікарських засобів,таких як аспірин. Як бачите перелік великий. З цього і висновок, бережіть своє здоров’я і при перших ознаках захворювання зверніться до фахівця.

Якщо ви бажаєте підкоригувати свою фігуру, але при цьому не можете сидіти на строгих дієтах або обмежувати себе в їжі, то слід вживати щоранку по одному банану.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.