Біжутерія чи коштовності, що у моді сезону?

Біжутерія чи коштовності, що у моді сезону?

Біжутерія або коштовності, що модно у цьому сезоні запитують себе модниці. Прикраси можуть немислимо перетворити жінку і піднести її до королівських висот, а можуть настільки зіпсувати весь образ, що просто диву даєшся, наскільки уважними потрібно бути з цими речами. Вибираючи стиль, треба добре обміркувати вбрання, щоб не виглядати як циган на ярмарку, а також придивитися до свого типу обличчя, фігури і декольте.

Коштовності сьогодні не мають своєї ваги, як це було буквально в минулому сезоні, до них підійдуть хіба що весільні сукні, тому що наречена завжди відрізняється від натовпу. А ось світським левицям доведеться звернутися до більш дешевих видів прикрас – біжутерії, тому що саме вона нині править світом.

Але не варто думати, що вона так одноманітна, як була вчора – зовсім ні, світ набуває нових обрисів, прикраси йдуть разом з ними Візьмемо до уваги популярні кафи – ці сережки прийшли до нас з Індії і швидко стали справжнім хітом літа 2013. Тут фантазії немає меж – цікаві моделі з каменями і без, з перлами та стразами, з видовженими ланцюжками, які переходять в прикраси для волосся, під будь-яку подію знайдеться рішення.

Крім того проколювати вуха для таких виробів потрібно в рідкісних випадках. А ось в стилях краще звернутися до грецьких принтів (тим більше, що в одязі теж переважають саме вони) і до правильних геометричних форм. Модниця обов’язково повинна мати в запасі подовжені моделі кулонів і сережок, а ще краще запастися масивними прикрасами яскравих забарвлень.

Біжутерія може бути і не дорогою, головне правильно її підібрати. Невелика порада – якщо вибір ліг на квітчастому туалеті або з великим набором різних відтінків, комплект прикрас однозначно не підійде – він просто зітре весь образ, змішає і спотворить. А в іншому, як кажуть, хай підкаже серце. Але не поспішайте з покупками – біжутерія, як і золото, не зазнає швидких, не виважених рішень.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.