Як правильно вибрати взуття?

Як правильно вибрати взуття?

При покупці і виборі взуття ми часто стикаємося з численними проблемами. А завжди є бажання купити якісне і не сильно дороге взуття, але ці два поняття дуже сильно різняться – «якість» і «дешевизна», тому спробую описати основні моменти, на які потрібно звернути увагу при виборі взуття.

Перше на що потрібно звернути увагу при виборі взуття – це парність, ретельно оглянути зовнішній вигляд взуття, яке купується. Всі деталі на двох парах повинні бути однакові, на взутті не повинно бути ніяких зморшок і складок і тим більше плям, також раджу звернути увагу на колір взуття – він повинен бути однаковий. Слід звернути увагу на відставання верху взуття і підкладки від задника, погане, не щільне формування п’ят і носків.

Якщо ви хочете придбати весільне взуття і тим більше, якщо шкіряне, то рекомендується перш ніж оплачувати добре обстежити і з’ясувати, чи дійсно воно шкіряне або просто хороший кожзамісник. Натуральну шкіру легко відрізнити – вона тепла на дотик (це легко перевірити дотиком до шкіряної поверхні). Шкіра має неповторний малюнок, тому кожен сантиметр при більш уважному обстеженні повинен бути відмінний від всіх попередніх (чого не скажеш про підробку). А ось якщо тосується штучної шкіри, то пальці рук запотівають. Взуття зі шкірозамінника не разтоптується і має свою власну форму, чого не скажеш про шкіру, яка приймає форму ноги. Натуральна шкіра вільно пропускає повітря і вологу – вона дихає, а в штучній шкірі ваші ноги будуть потіти.

Так само слід перевірити наявність сертифікату на взуття – це запорука якісного виробництва. Продавець просто зобов’язаний пред’являти вам сертифікат якості по першій вимозі.

Обов’язково взуття повине продаватися в упаковці виробника, а не в звичайному упакуванні. Продавець зобов’язаний вручити покупцю товарний-касовий чек, це і буде ваш гарантійний талон. У касовому-товарному чеку вказується саме найменування взуття та реквізити продавця (найменування підприємства), артикул, дата продажу та ціна товару.

Повернути неякісний товар завжди можна на протязі чотирнадцяти днів з дня покупки.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.