Чорне і біле, як новий стиль моди

Чорне і біле, як новий стиль моди

Все таки пара кольорів чорного та білого, є найгарячішим хітом для сьогоднішньої модної весни в 2013 році. Самі елегантні, класичні і поєднані кольори, з’являються в модних салонах і бутіках, що зовсім суперечить передбачуваним прогнозами про квітчасті відтінки одежі на теплу погоду.

Картатий візерунок є одним з найбільш культових. Втім, не тільки поєднання чорного і білого модно. Тенденція, яка була з нами на протязі деякого часу в цьому сезоні, набирає все більше геометричної, в переносному сенсі.

Не тільки модні чорні і білі смуги різної товщини, але і інші форми графічного орнаменту. Так що вперед! Таке об’єднання чорно-білого стилю пришйло до нас прямо з 60-х років, і підходить від голови до ніг для будь-якого випадку. Судячи з усього поєднання білого і чорного,  костюми будуть радувати нас під час поїздок у вихідні дні, або для виходу за покупками і на вечірки.

Одежу і аксесуари в такому стилі, та в гармонії кольорів за типом «зебри» показували нам на виставках “Високої моди” Louis Vuitton, Prada, Dolce & Gabbana, Hermes, Saint Laurent, Michael Kors, Marc Jacobs і багато інших не менш знаменитих модний будинків.

Приміром деяке їх фото для перегляду:

Чорне і біле, як новий стиль моди
Чорне і біле, як новий стиль моди

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.