Головні правила стилю

Головні правила стилю.

Вона виглядає так, немов створення образу не варте було ніяких зусиль, природно і при цьому неймовірно гармонійно? Отже, будьте впевнені – перед вами по-справжньому стильна дівчина! Але як заволодіти цими «таємними знаннями» про секрети ідеального гардеробу? Про це і піде мова.

Отже, стильна дівчина знає наступне

Як підбирати. Вона ніколи не купить те, що їй не йде, нехай навіть річ буде на піку популярності й моди. Стильна дівчина завжди носить те, що подобається їй і вигідно підкреслює достоїнства.

Як вкладати кошти в «основи». Базовий гардероб – дуже важлива частина. На базових речах краще не економити, адже багато з них купуються на роки і стільки ж прослужать. Наприклад, хороший годинник, маленька чорна сукня і піджак, що ідеально підходять.

Як розставити акценти. Стильна дівчина знає, що в образі завжди необхідно підкреслити потрібні деталі.

Як комбінувати. Гарне поєднання речей і власний стиль – це не обов’язково строгий набір гучних брендів. Комбінуйте вінтажні речі з модними новинками, тут можна ставити різні експерименти з кольорами, формами і текстурами!

Вся справа не в грошах. По-справжньому стильна дівчина знає, що ціна тієї чи іншої речі не визначає успіх образу: вона зуміє знайти потрібний та в новій дизайнерській колекції і на блошиному ринку.

Як важливе взуття. Хороше взуття – якісне і зручне. Без нього не обійтися. Про це говорила ще мадемуазель Шанель!

Як багато значать аксесуари. Стильна дівчина не забуває про аксесуари – адже вони доповнюють образ, є тим самим «фінальним штрихом».

Як не стати жертвою моди. Справжня модниця ніколи не стане купувати набір самих топових брендів і використовувати їх одночасно. Власний стиль – перш за все!

Де знайти хорошу швачку та косметолога. А також перукаря. І стати кращими друзями – у всіх сенсах!

Нарешті, стильна дівчина знає, як бути не досконалою. Запаморочливі модні образи – це прекрасно, але варто пам’ятати, що кожен будній день – це не дефіле на тижні моди.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.