Чи варто вірити в прикмети на щастя?

Віримо в прикмети на щастя

Щастя – поняття, яке розкривається для кожної людини в чомусь своєму. Для когось воно розкривається в коханні, хтось пов’язує його з товщиною гаманця, а хтось з просуванням по службових східцях. З часів зародження людства, люди намагалися розгадати секрети щастя. Так з’явилися спеціальні ритуали, прикмети, ворожіння. В сучасному світі для вивчення природи щастя створені наукові лабораторії і інститути. І все ще воно залишається найбільш бажаною і привабливою таємницею для людини.

Підкова – символ щастя

Знахідка всім відомої підкови на щастя – така прикмета народилася ще в V столітті, коли «залізне взуття» для коней було рідкістю. Взути таким чином свого коня міг тільки дуже заможний чоловік. Таким чином, людина, яка виявила на своєму шляху таку залізну дугу, могла вважати себе щасливою, власником дорогої речі. Але вже в XIII столітті залізні підкови стали звичайним «взуттям» для коней, а в прикмету люди вірять навіть зараз. Якщо вірити цій прикметі, то Микола ІІ повинен був бути дуже щасливою людиною, так як його піддані, із завидною регулярністю, забезпечували його щасливими знахідками. Вони просто підкидали їх.

Уроки щастя

У Великобританії уряд планує ввести в школах так звані уроки щастя, де діти будуть вчитися правильно висловлювати свої думки і контролювати гнів. Після експерименту було виявлено, що у вчителів та учнів значно знизився рівень стресу.

Символи щастя на тілі людини

На самому тілі людини велика кількість щасливих прикмет. Родимки, розташування яких – прямий шлях до щастя:

  • біля очей – багатство;
  • на носі – удача;
  • на стегні, коліні або грудях – благополуччя.

Залисини близько чола і дві маківки також є прикметами щастя.

Любов і щастя

Більше значення для відчуття себе щасливими несе заняття сексом. Економіст з Великобританії Девід Бланчфлауер після певних досліджень заявив, що заняття сексом хоча б раз на тиждень рівносильно премії в п’ятдесят тисяч доларів. Ті, хто користується послугами платної любові, постійно страждають від депресії.

Чорний кіт: прикмети

У слов’ян символом нещасть є чорна кішка. Нічого хорошого не обіцяє людині така зустріч, особливо, якщо перебіжить дорогу. В Індіані і зараз діє закон, який зобов’язує власників котів чорного кольору, прив’язувати їм дзвіночок, особливо якщо випускають вихованця погуляти в п’ятницю тринадцятого. А у Шотландії, навпаки, вважають чорного кота вісником достатку. На Сході чорні коти лікують безліч хвороб. З цієї різниці поглядів можна вивести наступне: збудеться чи не збудеться прикмета – залежить від особистого ставлення і віру в неї.

Зробити себе щасливою може тільки сама людина!

У наступній статті піде мова про застосування обліпихової олії для краси.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.