Новинка – лак для нігтів від Balmain

Новинка - лак для нігтів від Balmain

До недавнього часу французька марка Balmain спеціалізувалася виключно на виробництві одягу і аксесуарів, але тепер становище кардинально змінилося і нарешті з’явилися косметичні засоби. Цієї осені люксовий бренд представить новинку – цілих чотири відтінки лаків для нігтів. Серед них три класичні кольори – чорний, білий і червоний, а також матове покриття під назвою Mat Top Coat.

Слідом за останньою косметичною новинкою – засобами для догляду за волоссям, Balmain вирішили знову порадувати покупців. Як обіцяє реклама бренду, ексклюзивна колекція лаків Nail Couture подарує нігтям блиск, природне сяйво і здоровий, доглянутий вигляд. А прозоре покриття робить поверхню нігтьової пластини бархатисто-матовою. Також Balmain піклується про здоров’я своїх покупців: всі лаки абсолютно безпечні для нігтів і не містять шкідливих речовин і токсинів, у тому числі тоулина, камфора та формальдегіду.

Колекція розкішних новинок буде доступна в красивій подарунковій упаковці з двадцятого жовтня за ціною приблизно 1000 гривень або 40 євро. Сподіваємося, що незабаром косметична лінійка бренду поповниться новими засобами, в тому числі й іншими відтінками лаків для нігтів.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Валя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.