Чим корисний гідромасаж?

Гідромасаж від целюліту.

Серед безлічі розроблених методик по боротьбі з ненависним целюлітом останнім часом на піку популярності знаходиться процедура гідромасажу. Ефективне і головне результативне з’єднання масажу і термотерапії справляють загальний оздоровчий вплив на організм людини, його шкіру, а також і психологічний стан.

Гідромасаж і його користь

Підводний гідромасаж однаково ефективний як для чоловіків, так і для жінок. Багато реабілітаційних програм в свій оздоровчий курс включають кілька сеансів гідромасажу. Дана процедура радує позитивними результатами після пластичних операцій, сприяє швидкому відновленню після пологів, допомагає позбутися зайвих кілограмів. Саме тому однією з відповідей на питання, як схуднути — є підводний масаж.

Гідромасаж і аромотерапія

В залежно від цілей процедури можливе суміщення гідромасажу з аромотерапією. У воду додають трохи корисних ефірних масел, морської солі, трав’яного настою. Трав’яні добавки активізують кровообіг, надають пом’якшувальну дію на тіло, сприяють зниженню кров’яного тиску. Після ароматної ванни, поєднаної з підводним масажем, клієнта довгий час не покидає невимовне відчуття легкості всього тіла.

Процедура гідромасажу

Спочатку сеансу пацієнта поміщають в гідромасажну ванну, наповнену приємною теплою водою. Легкі бульбашки і комфортна температура води допомагають тілу розслабитися. Крім радощів для тіла, гідромасаж – це унікальна процедура, що допомагає відновити психічне здоров’я. Під час підводного масажу нормалізується душевна рівновага, голову залишають важкі повсякденні думки і турботи. За 20-30 хвилин сеансу клієнту гарантується отримання максимального задоволення на додаток до корисного ефекту для шкіри.

Через кілька миттєвостей, після занурення в воду, на окремі ділянки тіла під водою спрямовується потужний струмінь води. Напором води масажуються: ноги, живіт, спина, зрідка шия. Більш сильний напір можна направляти на сідниці і стегна.

Досвідчені фахівці радять проводити курс гідромасажу з періодичністю через день 15-18 сеансів. Для закріплення результату повторювати курс потрібно кожні 8-12 місяців.

Ефект гідромасажу

Масажисти, які використовують воду в своїй роботі, запевняють, що гідромасаж сприяє відновленню мінерального балансу в шкірі. Також організм очищається від шлаків, поліпшується кровообіг, активізується лімфопотік в організмі. Зовнішні поліпшення помітні відразу – шкіра набуває здоровий свіжий вигляд, тіло стає гладким, пружним, підвищується еластичність шкіри. З часом зменшаться підшкірні жирові відкладення, проблемні місця вирівнюються, зникає целюліт. Клієнти гідромасажних процедур відзначають відмінний фізичний стан, поліпшення самопочуття.

Після гідромасажу

Безпосередньо після гідромасажу посилюється вплив косметологічних процедур на шкіру. Корисні властивості косметичних препаратів стають ефективніше в кілька разів. Після прийняття гідромасажних ванн рекомендується провести обгортання. Потужний струмінь води сприяє відлущуванню мертвих клітин, і процедура ручного пілінгу не знадобиться, оскільки проникнення антицелюлітних препаратів і так буде максимальним.

Регулярний вплив гідромасажу зміцнює імунітет людини, дарує прекрасне самопочуття, поліпшується зовнішній вигляд, і як наслідок, настрій завжди буде чудовим. Відзначається корисний вплив процедури на хребет, так як гідромасажем розбиваються сольові ущільнення в області шиї і спини.

А от для миття голови краще застосовувати хміль.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Марина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.