Очищення суглобів народним методом

Очищення суглобів народним методом

До корисного очищення суглобів, як і до більшості очисток організму, слід приступати тільки після ретельного очищення кишечника! Очищення суглобів, або очищення від солей за допомогою лаврового листя, є добре зарекомендована в народі процедура очистки організму.

Настій слід приготувати заздалегідь, а краще з вечора, бо з ранку вже потрібно його пити. П’ять грамів лаврового листа опустити в 300 грамів води і кип’ятити протягом п’яти хвилин (зручніше, якщо листя подрібнити). Потім вилити воду разом з листям в термос (прямо з вогню) і тримати від трьох, до чотирьох годин. Далі розчин процідити і пити з перервами невеликими ковтками протягом дванадцяти годин. Відразу багато пити не можна так, як можна викликати кровотечу.

Цю процедуру слід повторювати три дні. При можливості почати ванни з вівсяної соломи, можна використовувати сінну потерть або гілки хвої (замість вівсяної соломи).

Не дивуйтеся, якщо з’явиться рожеве сечовиділення, може виникати навіть кожні півгодини. Справа в тому, що солі починають так інтенсивно розчинятися, що дратують сечовий міхур.

Переконатися в тому, що дуже енергійно відбувається розчинення солей, можна через тиждень-два. Якщо у вас не поверталися або боліли суглоби, спостерігалися погодні болі, то побачите, що все стає досить рухомим і болі затихають.

Увага! У дні прийому настою лаврового листя щодня необхідно робити клізми. Виводяться шлаки застоянні в зашлакованому кишечнику, що можуть викликати алергічні явища.

Після трьох днів прийому настою лаврового листя, потрібно зробити один тиждень перерви. Потім повторити процедуру ще на три доби.

Ванни з солом’яного відвару і розтирання продовжувати без перерви, та після закінчення прийому настою листків, до повного зникнення утворень на суглобах.

При запорах робити клізми і в період перерви прийому настою.

Перший рік рекомендується очищати суглоби один раз у квартал. Далі раз на рік, і тільки після закінчення очищення кишечника народним методом.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.