Про те, що чоловікам не подобається у жінок

Що чоловікам не подобається у жінок?

Чого хочуть від нас представники сильної статі? Що їм не подобається, а що на їхню думку потрібно покращити, від чого позбутися? На думку чоловіків, нинішні дами втратили жіночність, у них з’явилися чоловічі риси, вони стали занадто самостійними і незалежними. Представники сильної статі вважають, що справжня жінка повинна бути м’якою, слабкою, жіночною і поступливою. Спробуємо розібратися, яка наша поведінка не подобається чоловікам більше всього.

Контроль, стеження

Ми знаємо, що недобре ритися по кишенях або в чужому телефоні, навіть якщо ви щось шукаєте в телефоні чоловіка, коханого. Але навряд чи існує жінка, яка хоча б раз в житті не робила цього.

Для чоловіків така поведінка – це посягання на їх свободу. Це викликає в них бажання вирватися. У кожної людини є особиста територія, куди вхід іншим заборонено. Уявіть, що хтось прочитав би ваш щоденник або те, що ви ховаєте від сторонніх очей. Вам було б приємно?

Тому якщо стався напад ревнощів і ви не можете втриматися від того, щоб подивитися телефон коханого, робіть це так, щоб чоловік ні в якому разі не дізнався про це. Боже вас збав зробити такі «перевірки» чимось буденним. Це неминуче призведе до розпаду відносин. Якщо жінка надто ревнива, то для чоловіка це знак, що вона не впевнена в собі і вважає, що суперниці можуть бути краще за неї. Жінка, яка мучить улюбленого постійними ревнощами і контролем, рано чи пізно спонукає чоловіка до втечі.

Вимоги підтвердити любов

Чоловіки не виносять, коли жінка постійно питає: «Ти мене любиш?». Особливо, якщо вона вимовляє ці слова благальним голосом: «Ну скажи, ти мене лю-ю-юбиш?».

Чоловік – мисливець. Йому цікаво наздоганяти і завойовувати, це його збуджує. А коли його постійно заганяють у кут і вимагають доказів, йому стає нудно.

Тому, замість того, щоб мучити коханого подібними питаннями, займіться підвищенням самооцінки і намагайтеся стати самодостатньою жінкою, яка щаслива з чоловіком, але може бути щаслива без нього. Такі їм цікавіші.

Ходіння по магазинах

Якщо вам потрібно відправитися на шопінг, візьміть подругу і разом з нею ідіть за обновками. Ось там ви відірветесь по повній, будете міряти речі, обговорювати.

Чоловік, який чекає кохану, поки вона годинами знаходиться в примірювальній, виглядає нещасним. А якщо вона ще закликає його участь у примірках, оцінювати, відповідати, йде їй річ чи ні, то для будь-якого чоловіка це випробування. Воно йому не потрібне, він від нього втомлюється. Тож позбавте його від цих ходінь.

Нескінченні розмови по телефону

Представники сильної статі не виносять, коли кохана годинами тріпається з подругами по телефону. Можливо, вони ревнують або просто хочуть, щоб їм приділяли увагу. Тому, якщо вам хочеться від душі погомоніти з подругою, обговорити всі жіночі секрети, виберіть для цього відповідний час, коли немає поруч коханої.

Маніпулювання за допомогою сексу

Ну а найбільше вони не виносять маніпулювання шляхом відсторонення від сексу. Відома річ: якщо він у чомусь провинився, не влучив, вона заявляє, що у неї болить голова, тому про який секс може йти мова?

Жінки, які регулярно так відповідають, своїми руками штовхають чоловіків в обійми коханок. Навіть якщо він не збирався зраджувати, якщо кохана так себе веде – що накажете робити?

Повчання, вияв переваги

Чоловік відчуває дискомфорт, коли жінка прагне демонструвати свою перевагу, показати, що вона завжди права, що розумніша і досвідченіша нього. У чоловікові спочатку закладено лідерство, тому йому неприємні посягання на нього.

Звичайно, представники сильної статі цінують жіночу мудрість і готові до неї прислухатися. Але їм подобається, коли жінка висловлює свою думку м’яко, делікатно, даючи чоловікові можливість самому прийняти рішення. У такому разі шанс, що він до вас прислухається, значно зросте!

Уникайте критики та висміювання

Представники сильної статі не виносять, коли їх критикують або висміюють. Навпаки, вони потребують поваги і захоплення. Адже чоловік по натурі лідер, навіщо йому критика?

Адже як буває: ми, жінки, хочемо бачити поруч з собою альфа-самця, мачо, а потім осміюємо свого партнера на кожному кроці. Визначтеся, хто вам потрібен – мачо або підкаблучник?

Зрозуміло, що іноді чоловік нерішучий, і необхідно його підштовхнути. Але якщо постійно його критикувати, то якості підкаблучника в ньому посиляться!

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.