Ріанна – Селман і нова колекція

Ріанна - Селман і нова колекція

Ріанна представила нове тизерне відео, присвячене другій колекції для River Island. У ньому співачка приміряє вироби, дає поради по дизайну і вивчає начерки. Содизайнер лінії Адам Селман (Adam Selman) заявив, що колекція осінь-зима 2013/14 буде неймовірно амбітною і не розчарує глядачів.

«В цей раз працювати над колекцією було набагато веселіше, – розповідає Селман. – Дебютна лінія була простішою, адже Ріанна хотіла в першу чергу створити речі, яких не вистачало в її гардеробі. У новій колекції є певна концепція. Я не можу розкрити всі подробиці, але можу повідомити, що ми багато подорожуємо по світу, отримуємо новий досвід, і це нас надихає. Ідею спортивної уніформи протиставлено жіночності, ми розвинули і в новому сезоні. Ключовими виробами колекції осінь-зима 2013/14 стали пальто і толстовки».

Ріанна і Селман постійно контактують один з одним, обговорюючи теми, які їх надихають. Обидва вони приходять на наради зі своїми начерками та ідеями.

«У неї на все є певна точка зору. Думаю, я назавжди збережу в себе її начерки, – коментує Селман. – Між нами відбувається безліч словесних баталій, але ми чудово ладнаємо і симпатизуємо один одному».

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.