Фото зачісок колосок

Колосок - зачіска на фото.

Кожна модниця і справжня дівчина обов’язково хоч раз у житті поцікавиться що ж таке зачіска колосок? Ця зачіска набирає все більше і більше популярності. Якщо ж є певний навик плетіння звичайної косички, то освоїти французьке плетіння (колосок) буде досить легко.

Колосок буде виграшно виглядати як у літню спеку, так і при заняттях спортом, вона одночасно модна і проста. Через роки зачіска колосок знайшла нову схему плетіння, яка здивує і потішить навіть саму затяту прихильницю цієї зачіски.

Раніше колоскова зачіска створювалася за допомогою плетіння однієї косички, а тепер на голові панянок може розташовуватися відразу кілька – так дві з боків голови, розділені проділом, або велика кількість колосків по всій голові. Такі кіски схожі чимось на не менш популярні африканські косички, але все ж існує відмінність – такі колоски в кінці перетворюються в найтонші коси.

Спортсменки воліють колосок, який обплітається навколо голови. Напевно не важко здогадатися, що така зачіска тримається довше і волосинки практично не вибиваються із зачіски.

Колосок-зачіска на фото порадує не тільки маленьких дівчаток, але і дорослих дам. Багато голлівудських актрис вже встигли показатися шанувальникам із цією зачіскою. Самостійно таку зачіску складно зробити, тому доцільніше буде звернутися до перукаря.

Яскравим прикладом різновиду зачіски колоска послужить французька коса. Вона ніжно і недбало охоплює незвичайними плетінням голову. Родзинка французької коси в її слабкому плетінні. Так надається обсяг зачісці, який додає візуальну тяжкість косам. З такою зачіскою не соромно відправиться навіть на вечірку.

Підібраний колосок – ще один вдалий варіант зачіски на тему колосок. Фішка такого колоска полягає в тому, що на потилиці розташовані плетіння, які заправляють косичку. Цікаво, що така зачіска модна, зручна, та ще й практична.

Класичною зачіскою прийнято вважати звичайну косичку. Але як не крути, додавши аксесуарів, і заплітаючи її набік, вона знаходить свій шарм та красу, не складна в плетіння, але до цих пір дуже популярна.

Зачіски колосок вимагають не тільки знання технології плетіння, але й значного терпіння і зусиль. Також варто звернути увагу на техніку плетіння. Першим кроком до створення колоску послужить звичайне прочісування волосся. Потім його необхідно підняти наверх і розподілити волосся рівно на три пасма. Не хитрими рухами руки плетемо звичайну косичку – праве пасмо приймає за середнє, ліве за праве і так далі. А ось тепер беремося за плетіння самого колоска – правим великим пальцем беремо нижнє пасмо волосся і вплітаємо косу, але акуратно, краще притримувати її рукою. Потім вплетені пасма кладуть навхрест з правою частиною, теж саме слід виконати і з лівою стороною. В кінці перехрещуємо те, що вийшло в центрі з лівої пасмом і за цією технологією доплітаємо до самого кінця.

Приклади зачісок колосок можна переглянути на фото:

Такий собі колосок - зачіска на фото.
Колосок зачіска, приклади фото.
Зачіска по типу колоска на фото.
Колоскові зачіски на яскравому фото.
колосок зачіска
Зачіска - колосок, фото.
Фото зачісок колосок.
Підбірка фото зачісок - колосок.
колосок зачіска
Колосок - зачіски на фотографіях.

Ось така невелика підбірка світлин зачісок “колосок”.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Тетяна

  2. Від Олена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.