Як зробити стрижку?

Як зробити красиву стрижку?

Світ, в якому ми живемо, досить динамічний. Все стрімко змінюється та перетворюється. А тому цілком природним виглядає бажання час від часу вносити зміни і в своє життя. Мабуть частіше всього ці зміни стосуються нашого волосся. Практично кожна дівчина перед черговим відвідуванням салону краси задається питанням, яку зробити стрижку?

Ні для кого не секрет, що громадськість робить досить сильний вплив на наш вибір. Намагаючись виглядати стильно, можна підібрати зачіску, яка відмінно підходить. Однак, вибираючи ту чи іншу модель, все ж варто враховувати особливість свого обличчя, ніж гнатися за модними тенденціями. Тому при виборі нової зачіски важливо не тільки бути в курсі модних тенденцій, але й розуміти, які стрижки кому йдуть. Отже, пропонуємо дізнатися, на які зачіски варто звернути увагу жінкам, в залежності від форми їх обличчя.

Які стрижки личать для круглого обличчя?

Подібна форма гарно поєднується з багатьма зачісками, причому як з короткими, так і довгими. Ідеальним варіантом стане “стрижка боб”, з короткою потилицею і видовженими скронями. Із довгих стрижок чудово підійдуть варіанти з філіровкою і драбинкою. Наприклад, це може бути каскад з асиметричним чубчиком.

Які стрижки підійдуть для овальної форми обличчя?

Подібна форма по праву вважається ідеальною, оскільки до неї підходить будь-яка зачіска. Ми можемо сміливо експериментувати з коротким, середнім і довгим волоссям. У будь-якому випадку, вибираючи стрижку, обговорюють деталі з перукарем, який можливо, порекомендує щось краще і привабливіше ніж стандартні зачіски будь-якого каталогу фото.

Які стрижки підійдуть квадратному обличчю?

Оскільки в даній формі саме нижня частина і вилиці обтяжують весь образ, то обрана зачіска повинна бути без чітких ліній. Наприклад, стрижка під хлопчика додасть обличчю м’якості та жіночності. Також відмінним варіантом стане каскад або драбинка. Однак довжина обраної зачіски повинна бути нижче або вище рівня підборіддя. Для того, щоб відвернути увагу від щелеп, можна додати акцент чубчику, уклавши його на бік. Також каре з боковим проділом стане відмінною прикрасою для власниці квадратної форми обличчя.

Які стрижки підходять жінкам з трикутним обличчям?

Головне завдання нової зачіски – це зробити пропорції обличчя більш гармонійними. Ідеальним варіантом стане коротка стрижка з обсягом на рівні нижнього краю вуха. Наприклад, це може бути боб-каре як у Вікторії Бекхем. Із стрижок середньої довжини підійде об’ємна ступінчаста зачіска з філіровкою, меліруванням і довгим чубчиком, покладеним на бік.

Якщо важко визначитися із формою обличчя, та не відомо, які бувають стрижки, то в такому випадку варто звернутися до стилістів, які з радістю допоможуть порадою, і разом із ними можна буде підібрати відповідну саме стрижку до певного типу і форми обличчя.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Яна

  2. Від катерина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.