Фіолетове волосся знайшло місце у сучасному стилі моди

Фіолетове волосся на фото

Волоссям, пофарбованим у всі кольори веселки, вже давно нікого не здивуєш. Але є відтінки, завдяки яким вдалося завоювати трендові позиції у світовій моді. Фіолетовий колір волосся – один з таких. Першою знаменитістю, яка наважилася на таке забарвлення, стала Келлі Осборн. Перший час експерти по красі нещадно критикували новий образ зірки, але інші знаменитості вловили тенденцію. Так, Ніколь Річі розмістила у соцмережі фото зі світло-фіолетовим волоссям, яке втім, виявилася звичайна підробка. Однак через кілька днів дівчина з фіолетовим волоссям продемонструвала свій новий образ на публіці. Після, це все спостерігали в Айленд Болдуін, Кеті Перрі, Ріанни. Загалом, модна тенденція була підхоплена і сьогодні стала надбанням всіх дівчат світу, які не бояться сміливих експериментів.

Кому личить фіолетовий колір волосся?

Фіолетове волосся виглядає свіжо і ультрасучасно. Фарбування в такий колір вже давно не вважається прерогативою прихильниць стилю “емо”. Фіолетовий відтінок волосся дозволяє дівчатам з консервативними поглядами внести у своє життя нотки креативу. Особливість цього кольору полягає в тому, що завдяки достатку відтінків можна підібрати саме той, який буде ідеально поєднуватися із зовнішністю.

Якщо натуральний колір волосся темний або темно-каштановий, темно-фіолетове і навіть чорно-фіолетове волосся буде відмінно гармоніювати з кольором шкіри і очей. Ці глибокі кольори дозволяють візуально збільшити об’єм. Якщо ж волосся має теплий відтінок, не поспішайте експериментувати з повним пофарбуванням. Фіолетове колорування, фіолетові кінчики волосся або фарбування омбре з переходом в глибокий фіолетовий — ось те, з чого варто почати.

Блондинкам і світлим шатенкам стилісти рекомендують експериментувати з лавандовими відтінками. Дивовижний та незвичайний образ, таким чином буде гарантований.

Є бажання створити футуристичний образ? Тоді потрібно освітлити пасма на кілька тонів і пофарбувати їх у світло-фіолетовий колір. І потрібно пам’ятати про макіяж! Фіолетове волосся відмінно гармонує з фіолетовими тінями і помадами холодних відтінків. Якщо волосся фіолетово-рожеве, то макіяж можна робити в теплих тонах, але є ризик перетворити образ в нудотно-солодкий.

Рекомендації стилістів

Використання фіолетової фарби пов’язано з деякими нюансами. Відтінки фіолетового будуть виглядати приголомшливо у володарок темного волосся. Відтінок вийде насиченим, глибоким.

Якщо ж натуральне волосся світле, то в результаті фарбування може з’явитися зайва яскравість та інтенсивність тону. Крім того, волосся може пофарбуватися нерівномірно, що пов’язано з можливими ушкодженнями. Саме тому фарбування в домашніх умовах для фіолетової фарби не доцільне. Краще звернутися до майстра, а не згодом пити заспокійливе, побачивши результат власного творіння у дзеркалі.

Якщо є бажання затонувати окремі пасма, а не фарбувати все підряд, то стилісти рекомендують спочатку зробити мелірування, а потім вже приступати до фарбування волосся у фіолетовий колір. Гра темно-фіолетових і світло-фіолетових кольорів виглядає ефектно і стильно.

Для прикладу фото фіолетового волосся:

Фіолетове волосся виглядає свіжо і ультрасучасно
Кому личить фіолетовий колір волосся?
Фарбування волосся у фіолетовий колір
Фіолетове волосся і його фото
Фото фіолетового волосся.
Як фарбують волосся у фіолетовий колір?
Відзначимо фото дівчат з фіолетовим фолоссям.
Ось такий вигляд має фіолетове волосся на фото.

Обов’язково після процедури фарбування потрібно користатися засобом, що закріплює результат, тому що фіолетова фарба стійкістю не відзначається.

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Bаля

    Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *