Фіолетове волосся знайшло місце у сучасному стилі моди

Фіолетове волосся на фото

Волоссям, пофарбованим у всі кольори веселки, вже давно нікого не здивуєш. Але є відтінки, завдяки яким вдалося завоювати трендові позиції у світовій моді. Фіолетовий колір волосся – один з таких. Першою знаменитістю, яка наважилася на таке забарвлення, стала Келлі Осборн. Перший час експерти по красі нещадно критикували новий образ зірки, але інші знаменитості вловили тенденцію. Так, Ніколь Річі розмістила у соцмережі фото зі світло-фіолетовим волоссям, яке втім, виявилася звичайна підробка. Однак через кілька днів дівчина з фіолетовим волоссям продемонструвала свій новий образ на публіці. Після, це все спостерігали в Айленд Болдуін, Кеті Перрі, Ріанни. Загалом, модна тенденція була підхоплена і сьогодні стала надбанням всіх дівчат світу, які не бояться сміливих експериментів.

Кому личить фіолетовий колір волосся?

Фіолетове волосся виглядає свіжо і ультрасучасно. Фарбування в такий колір вже давно не вважається прерогативою прихильниць стилю “емо”. Фіолетовий відтінок волосся дозволяє дівчатам з консервативними поглядами внести у своє життя нотки креативу. Особливість цього кольору полягає в тому, що завдяки достатку відтінків можна підібрати саме той, який буде ідеально поєднуватися із зовнішністю.

Якщо натуральний колір волосся темний або темно-каштановий, темно-фіолетове і навіть чорно-фіолетове волосся буде відмінно гармоніювати з кольором шкіри і очей. Ці глибокі кольори дозволяють візуально збільшити об’єм. Якщо ж волосся має теплий відтінок, не поспішайте експериментувати з повним пофарбуванням. Фіолетове колорування, фіолетові кінчики волосся або фарбування омбре з переходом в глибокий фіолетовий — ось те, з чого варто почати.

Блондинкам і світлим шатенкам стилісти рекомендують експериментувати з лавандовими відтінками. Дивовижний та незвичайний образ, таким чином буде гарантований.

Є бажання створити футуристичний образ? Тоді потрібно освітлити пасма на кілька тонів і пофарбувати їх у світло-фіолетовий колір. І потрібно пам’ятати про макіяж! Фіолетове волосся відмінно гармонує з фіолетовими тінями і помадами холодних відтінків. Якщо волосся фіолетово-рожеве, то макіяж можна робити в теплих тонах, але є ризик перетворити образ в нудотно-солодкий.

Рекомендації стилістів

Використання фіолетової фарби пов’язано з деякими нюансами. Відтінки фіолетового будуть виглядати приголомшливо у володарок темного волосся. Відтінок вийде насиченим, глибоким.

Якщо ж натуральне волосся світле, то в результаті фарбування може з’явитися зайва яскравість та інтенсивність тону. Крім того, волосся може пофарбуватися нерівномірно, що пов’язано з можливими ушкодженнями. Саме тому фарбування в домашніх умовах для фіолетової фарби не доцільне. Краще звернутися до майстра, а не згодом пити заспокійливе, побачивши результат власного творіння у дзеркалі.

Якщо є бажання затонувати окремі пасма, а не фарбувати все підряд, то стилісти рекомендують спочатку зробити мелірування, а потім вже приступати до фарбування волосся у фіолетовий колір. Гра темно-фіолетових і світло-фіолетових кольорів виглядає ефектно і стильно.

Для прикладу фото фіолетового волосся:

Фіолетове волосся виглядає свіжо і ультрасучасно
Кому личить фіолетовий колір волосся?
Фарбування волосся у фіолетовий колір
Фіолетове волосся і його фото
Фото фіолетового волосся.
Як фарбують волосся у фіолетовий колір?
Відзначимо фото дівчат з фіолетовим фолоссям.
Ось такий вигляд має фіолетове волосся на фото.

Обов’язково після процедури фарбування потрібно користатися засобом, що закріплює результат, тому що фіолетова фарба стійкістю не відзначається.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Bаля

  2. Від Валя

  3. Від Тася

  4. Від Ольга

  5. Від Ольга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.