Карл Лагерфельд готує торт у формі помади Chanel

Торт у формі помади Chanel від Карла Лагерфельда

Останні новини від Карла Лагерфельда на цей раз не стосуються, а ні його легендарної кішечки Шупетт, ні чергового новаторського показу Chanel. Креативний директор паризького Будинку моди святкує день народження токійського ресторану Beige Alain Ducasse, і з цієї нагоди готує торт у формі класичної помади Chanel.

Як відомо, ресторатора Олену Дюкас і паризьку марку пов’язують партнерські відносини, лише із-за цього Карл почав освоювати кондитерське мистецтво. Токійський ресторан, частка якого належить Chanel, в наступному місяці святкує своє десятиріччя. Чому б не спекти з цього приводу традиційний французький торт поліно?

Солодка копія класичної губної помади Chanel вийде обмеженим тиражем. До Різдва Карл спече всього сто таких тортів, тому шанувальникам моди і кондитерського мистецтва доведеться постаратися, щоб спробувати десерт на основі темного шоколаду та карамелі.

Торт Chanel від Карла Лагерфельда.

Замовлення на торт можна оформити вже зараз, обійдеться воно в сто євро. В якості бонусу до десерту додається листівка від Карла.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.