Новий аромат від Dolce & Gabbana під назвою Intense

Новий аромат від Dolce & Gabbana під назвою Intense

З’явившийся раніше Pour Femme став справжньою легендою Dolce & Gabbana – це класичний аромат, в якому поєднані традиція, сучасність, пристрасть і ніжність, іншими словами все, що притаманне італійському бренду. Надихаючись цим знаменитим парфумом, Доменіко Дольче і Стефано Габбана створили нову композицію під назвою Intense.

«У глибині душі жінки Dolce & Gabbana криється прихована сила: неприборкана пристрасть і влада. Миті, в які зароджується ця сила – це справжні моменти Intense», – кажуть засновники і власника модного Будинку.

Насичений аромат східних квітів увібрав в себе тонкі ноти неролі і зеленого мандарина, а також апельсинового дерева і туберози. Ноти теплого смолистого сандалового дерева і чуттєвого мускусу змішуються з вершковим акордом пастили.

Упаковка Intense виконана з благородного бордового вельвету, який служив прикрасою палаців Сицилії. Майже непрозорий флакон виконаний також у темному, злегка драматичному кольорі – колір бургундського вина. Силует флакона з елегантними «плечима», що утворюють ідеальні кути, завершує кришка насичено-винного кольору.

Обличчям аромату стала французька модель і актриса Летиція Каста, яка раніше знімалася для реклами аромату Pour Femme. За словами Дольче і Габбана, вона є ідеальним втіленням досконалої жінки, вона наповнена емоціями і насичена, подібно аромату Intense. Пристрасного коханого Летиції в кліпі, знятому Маріо Тестіно, який зіграв актор і модель Ноа Міллс. Зараз доступна рекламна фотосесія з Кастою, а відео з’явиться трохи пізніше.

Аромат (духи) Intense надійде в продаж на українському ринку в листопаді цього року і буде доступний у найбільших парфюмерно-косметичних магазинах за ціною від 800 грн. (25 мл).

Фото від Dolce & Gabbana

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.