Кейт Мосс стане фешн-редактором журналу Vogue

Кейт Мосс стане фешн-редактором журналу Vogue

Кейт Мосс всюдисуща: супер-модель встигає брати участь у фотосесіях, відвідувати світські заходи, створювати модні колекції…. Втім, перераховувати можна ще довго, але ось що цікаво – 39-річна зірка просто не може сидіти без діла. Вона вирішила приєднатися до команди британського журналу Vogue і зайняти посаду запрошеного редактора моди.

За минулі десятиліття Мосс прикрашала обкладинку відомого видання 33 рази. Не дивно, що керівництво запропонувало цей пост саме Кейт.

Вона стане редактором і приєднається до решти команди. Їй належить працювати зі стилістами, фотографами та моделями.

Повідомляється, що плоди роботи Мосс ми зможемо побачити вже в одному з весняних випусків журналу. За словами самої моделі, для неї це буде унікальний досвід, адже раніше вона ніколи не займалася нічим подібним.

Нагадаємо, що навесні 2014 року світ також побачить капсульну колекцію Topshop, що створена в співпраці з Кейт Мосс. Робота манекенниці з брендом демократичною одягу почалася ще у недалекому 2005 році. З тих пір було створено 14 колекцій, кожна з них виявилася досить успішною. Це в черговий раз доводить, що зірка володіє винятковим почуттям стилю і на новій посаді у неї не виникне проблем.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.