Нові джинси з вовни від Levi’s

Levi's представив джинси з вовни

Легендарна компанія з виробництва джинсового одягу Levi Strauss & Co і бренд The Woolmark Company, що спеціалізується на шерсті австралійських овець, представили оновлену модель 501. До зимового сезону колаборація підготувала джинси, виготовлені з мериносової вовни і бавовни. Модель зберегла свій зовнішній вигляд і виглядає звично, проте її здатність зберігати тепло значно підвищилася.

Генеральний директор The Woolmark Company Стюарт Маккалоу повідомив на презентації:

«Ми дуже раді співпрацювати з Levi Strauss & Co, класичним американським брендом відомим своєю якістю, цілісністю і новаторським духом. Ці поняття повністю відповідають тому, що наша компанія пропагує у всьому світі. З’єднавши мериносову шерсть з бавовною, нам вдалося отримати культові джинси 501, які приємні на дотик і зберігають тепло навіть в холодну погоду».

Оновлена модель увійшла в різдвяну лінію levi’s, який також включає чоловічий і жіночий трикотаж на основі мериносової вовни. Зовсім скоро лінійка з’явиться в магазинах марки в США, Японії, Кореї, Гонконгу та Китаї.

Нагадаємо, що бренд The Woolmark Company відомий своїми численними колабораціями. У різний час вони співпрацювали з такими відомими дизайнерами, як Вів’єн Вествуд, Марк Джейкобс, Джорджіо Армані та Вікторія Бекхем.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.