Китай заполонив світ підробленими речами

Китай заполонив світ підробленими речами

Китай планує заполонити своїми підробками увесь світ. Так, митна і прикордонна служба США затримала в міжнародному аеропорту Лос-Анджелеса 215 підроблених годинників розкішних марок, таких як Rolex, Cartier, Omega і Louis Vuitton. Всі підробки прибутку з Китаю як приватний вантаж на початку минулого місяця і мали оголошену цінність 173 доларів. Митники оглянули партію вагою 68 фунтів і прийшли до висновку, що якби товари були справжніми, їх вартість склала б 1,25 мільйон доларів США.

За словами директора митної служби США Тодда С. Оуена, цей випадок є свідченням відмінної роботи митників у сфері захисту прав на інтелектуальну власність виробників і рітейлерів. Причому робота ця ведеться щодня, і подібні злочини виявляються досить часто. Зовсім недавно митникам вдалося затримати 20000 пар підроблених туфель Christian Louboutin, велику партію підроблених сумок Hermes Birkin і підробленних сумок Louis Vuitton на мільйони доларів.

На жаль, але в Україну такий товар з Китаю потрапляє щоденно, відповідної реакції митників, судячи по ринку в Україні не відчувається.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.