Лак для нігтів, який дозволяє нігтям дихати

Лак для нігтів, який дозволяє нігтям дихати

Це не видумка і не фантазія, а повна реальність! Компанія Inglot Cosmetics ще кілька років тому завдалася метою створити лак для нігтів, який став би альтернативою сучасним покриттям та зберігав би здоров’я нігтів. Результат – O2M Breathable Nail Enamel: перший лак, який дозволяє нігтям «дихати»!

Формула O2M включає спеціальні полімери, які дозволяють кисню і воді проникати до поверхні нігтьової пластини, коли вона вкрита лаком. Порівняно з традиційними лаками для нігтів, новинка дозволяє скоротити пошкодження нігтів і зберегти їх більш міцними, блискучими і здоровими навіть при постійному використанні покриттів. Творець марки, польський хімік і бізнесмен Войцех Інгліот, використовував у формулі лаку ті ж полімери, що містяться і в складі сучасних контактних лінз. Це трохи збільшує період висихання лаку, зате не «закупорює» нігті, дозволяючи кисню і воді проникати до них. Особливо це корисно для ламких і слабких нігтів.

Цікавий той факт, що новинку O2M на ура прийняли мусульманські жінки! Непроникність звичайного лаку – одна з причин, по якій мусульманки зобов’язані видалити його з нігтів перед молитвою. Під час намазу вони проводять обов’язкове обмивання, а шар лаку перешкоджає попаданню води на нігті, тому звернення до Аллаха вважається таким, що не відбулося. А ось новинку від Inglot Cosmetics, що у моді, змивати не потрібно. Про це писав в своєму блозі і відомий ісламський вчений, професор Мустафа Умар. Він провів експеримент і результати виклав у свій блог The Evolution of Ideas, підтвердивши, що використання лаку O2M допустимо для мусульманок.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.